شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 29 دي 1400 - 11:54

بانوان آمادای در قامت یک مدعی

در مرحله مقدماتی از سری مسابقات لیگ دسته یک والیبال بانوان کشور تیم آمادای همدان برای صعود به لیگ برتر به مصاف حریفان خود می‌رود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان،در مرحله مقدماتی از سری مسابقات لیگ دسته یک والیبال بانوان کشور تیم آمادای همدان برای صعود به لیگ برتر به مصاف حریفان خود می‌رود.
این مسابقات با عنوان جام «سردار دل‌ها» و با حضور ۳۵ تیم در 8 گروه در حال برگزاری است که دختران آمادای در گروه E با تیم‌های ترنم شهرکرد، طوبی زنجان، نادره رمضانی و کهکشان شیراز هم‌گروه هستند.
آمادای در دور رفت توانست نتایج خوبی را به دست آورد و در رقابت با حریفان خود صاحب ۲ برد و ۲ شکست شود تا درمجموع بتواند در رده سوم جدول گروه 5 قرار گیرد.
تیمی که محصول استعدادهای بومی استان همدان است حالا برای دور برگشت از 25دی ماه به مدت یک هفته با انگیزه بالا عازم شهرکرد شده تا بتواند دست پر از این شهر برگردد.
نماینده همدان در 3 بازی انجام شده تاکنون توانسته 2 برد قاطع و یک شکست به ثبت رساند که در بازی اول مقابل طوبی زنجان با برد دلچسب و نتیجه قاطع 3 بر صفر طوبی زنجان را شکست داد، در بازی دوم مقابل میزبان و نتیجه نزدیک و اختلاف 4 امتیازی درنهایت 3 بر 2 مغلوب شد و در بازی سوم نیز مقتدرانه توانست تیم قدرتمند کهکشان شیراز را با نتیجه 3 بر یک شکست دهد.
حالا آمادای امروز در رقابتی سخت و سرنوشت‌ساز مقابل نادره رمضانی صف‌آرایی می‌کند تا بتواند با نتیجه قاطع از سد این تیم مازندرانی عبور کند و در جمع 16 تیم برتر این مسابقات قرار گیرد.
همین موضوع موجب شد تا با سرمربی این تیم جوان مصاحبه‌ای داشته باشیم:
سرمربی تیم آمادای گفت: دختران آمادای در موقعیت خوب و با انگیزه بالا در مسابقات مقابل حریفان بازی می‌کنند.
طیبه آزادی در ادامه بیان کرد: برای شرکت در این مسابقات با 15بازیکن و 4 نفر به عنوان کادر فنی عازم شهرکرد شده‌ایم.
وی اظهار کرد: در بازی اول برد قاطع مقابل طوبی زنجان توانست به تیم روحیه مضاعفی بدهد تا در ادامه مسیر قدرتمند ظاهر شوند.
آزادی در ادامه گفت: اگر بازی پیش رو را هم با پیروزی پشت سرگذاریم می‌توانیم به عنوان تیم اول از گروه صعود کنیم.
وی در رابطه با دومین حضور تیم آمادای در این رقابت‌ها گفت: به همت بخش خصوصی سال گذشته توانستیم پس از چند سال وقفه در والیبال بانوان استان شرکت کنیم که امسال با حضوری قدرتمندتر برای دومین بار راهی مسابقات شده‌ایم.
آزادی در ادامه گفت: سال گذشته با 6غیربومی حرفه‌ای تیم را بستیم و هدف از این کار بالا بردن تجربه و رشد بازیکنان داخلی استان بود که نتیجه آن را در بازی‌های پیش رو مشاهده می‌کنیم.
سرمربی تیم آمادای در رابطه با شرایط تیم گفت: اما تیم حال‌حاضر صد درصد بومی و متشکل از بازیکنان استان است و طبق برنامه‌ریزی و استعدادیابی توانستیم این افراد را جذب و آماده مسابقات کنیم.
آزادی ادامه داد: ما برای انتخاب بازیکن محدود به شهر همدان نشده‌ایم و شهرستان‌های استان را نیز در این موضوع دیده‌ایم، که این بازیکنان 3 نفر اسدآباد ، یک نفر ملایر و یک نفر از تویسرکان و مابقی از همدان تشکیل شده است.
سرمربی والیبال تیم آمادای گفت: تمام سعی ما برای صعود به مرحله بعد مسابقات است و بازیکنان با روحیه بالایی که دارا هستند در این مسیر تلاش می‌کنند تا شادی را به جامعه ورزشی بانوان تزریق کنند.
وی در پایان از مسئولان استانی درخواست حمایت داشت و گفت: به شدت به پشتیبانی و حمایت مسئولان مربوطه نیازمندیم تا بتوانیم بر سختی‌های پیش رو غلبه کنیم و موجب افتخار بانوان و ورزش استان باشیم.
آمادای در نخستین بازی خود از دور برگشت این رقابت‌ها توانست با برد شیرین و نتیجه قاطع «3 برصفر» طوبی زنجان را متحمل شکست سنگین کند.
دفعات مشاهده : 92
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz