شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 28 دي 1400 - 14:39

سرپرست هیئت ورزش‌های همگانی استان همدان:
ورزش همگانی استان همدان جایگاه سوم کشور را دارد

سرپرست هیئت ورزش‌های همگانی استان همدان، گفت: ورزش همگانی استان همدان جایگاه سوم کشور را دارد.

به گزارش روابط‌عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، هادی سبزواری در جلسه شورای ورزش همگانی استان همدان که با حضور مدیران دفتر امور اجتماعی استانداری همدان و ورزش و جوانان استان همدان، رؤسا و کارشناسان ورزش دستگاه‌های اجرایی و معاونین و مدیران ستادی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان برگزار شد با اشاره به فعالیت 50 ایستگاه ورزش صبحگاهی در استان همدان، گفت: هیئت ورزش همگانی به‌واسطه حمایت‌ها و همراهی اداره کل ورزش و جوانان و همچنین تلاش‌های صورت‌گرفته توسط ارکان هیئت، مربیان و غیره یکی از سه هیئت برتر کشور است.
وی ادامه داد: هیئت ورزش‌های همگانی در شهرستان‌ها و بخش‌های مختلف استان همدان فعالیت دارند و در روزها و مناسبت‌های سال برنامه‌های متنوعی را در راستای توسعه ورزش همگانی و ایجاد روحیه نشاط در جامعه برگزار می‌کند.
سرپرست هیئت ورزش‌های همگانی استان همدان با اشاره به اینکه اجرای طرح ورزش در منزل از ابتدای شیوع ویروس کرونا و تعطیلی فعالیت‌های ورزشی در استان همدان شکل گرفت، گفت: به حمدالله با وفاق و همدلی موجود میان هیئت و اداره کل ورزش و جوانان همواره برنامه‌های بسیار خوبی برای عمومی جامعه برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه در مسابقات ورزشی کارمندان دولت در استان همدان 9 رشته ورزشی در دو بخش آقایان و بانوان فعال است، گفت: خوشبختانه در این مسابقات شاهد همکاری همه‌جانبه اداره کل ورش و جوانان استان همدان و استقبال چشمگیر کارمندان هستیم که نتایج مثبتی نیز حاصل شده است.
سبزواری در پایان بر ضرورت تشکیل کارگروه توسعه ورزش همگانی و برگزاری کارگاه‌های آموزشی ورزش ویژه مدیران دستگاه‌های اجرایی تاکید کرد و گفت: امیدواریم با نگاه ویژه استاندار محترم و معاونین ایشان به ورزش شاهد توفیقات بیش‌ازپیش برای ورزش استان همدان باشیم.
گفتنی است، در پایان این جلسه دکتر سیفی، مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان ضمن دیدار با دکتر باب الحوائجی، معاون محترم استاندار همدان مصوبات جلسه شورای ورزش همگانی استان همدان را به سمع و نظر ایشان رساند.//03
دفعات مشاهده : 117
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz