شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 28 دي 1400 - 13:15

در آستانه گرامیداشت دهه مبارک فجر برگزار شد:
جلسه کارگروه ورزش دهه فجر انقلاب اسلامی در شهرستان ملایر

کارگروه ورزش دهه فجر انقلاب اسلامی با هدف برنامه ریزی , پیش بینی و برگزاری هرچه بهتر برنامه ها در دفتر ریاست اداره ورزش و جوانان تشکیل جلسه داد.
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان ملایر،پیش بینی , برنامه ریزی و برگزاری هرچه بهتر و باشکوهتر برنامه های دهه مبارک فجر در چهل و سومین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی , ارائه راهکارها و طرح های نو و کارآمد و همچنین همکاری دستگاههای اجرایی این شهرستان در اجرا و برگزاری برنامه ها و همایشها و مسابقات ورزشی از موارد مهمی بود که کارگروه ورزش ستاد دهه مبارک فجر در دفتر ریاست اداره ورزش و جوانان تشکیل جلسه داد.

کیانی معاونت اداره ورزش و جوانان ضمن تبریک فرا رسیدن ایام اله دهه مبارک فجر بر ضرورت اجرا و برگزار ی برنامه های مختلف به ویژه در بخش ورزش و امور جوانان در راستای رشد و توسعه و گسترش ورزش شهرستان و بخش های تابع آن تاکید کرد .
معاونت اداره ورزش و جوانان در ادامه خواستار همکاری های سنوات گذشته با مجموعه ورزش و برنامه ریزی و ارائه گزارش برنامه های پیش بینی شده ورزشی توسط ادارات و دستگاههای مرتبط با کارگروه ورزش به مناسبت پاسداشت این ایام شد .
کیانی در پایان صحبتهای خود ضمن قدر دانی از مسئولین و دستگاههای اجرایی و ادارات شهرستان و بخشهای تابعه همکاری اداره ورزش و جوانان را به عنوان مسئول کارگروه ورزش دهه مبارک فجر در برگزاری برنامه های ورزشی پیشنهاد شده اعلام کرد.
در ادامه روسا و نمایندگان ادارات و دستگاههای اجرای شهرستان برنامه های ورزشی خود را به مناسبت گرامی داشت این ایام تشریح کردند و به بیان نقطه نظرات , پیشنهادات و ارائه راهکارهای لازم در جهت هرچه بهتر برگزار شدن برنامه ها و مسابقات ورزشی پرداختند.

پیش بینی بیست و شش برنامه فرهنگی ورزشی و آموزشی توسط دستگاهها و ادارات مرتبط با کارگروه ورزش به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر , ارائه دیگر برنامه های پیشنهادی به مناسبت این ایام توسط ادارات مرتبط با این کارگروه به اداره ورزش و جوانان , همکاری کامل و مستمر و متقابل این دستگاهها در اجرا و برگزاری برنامه ها از اهم موارد مصوب در این جلسه بود که به تصویب رسید.
دفعات مشاهده : 80
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz