شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 10 آذر 1400 - 10:13

حضور تیم آکادمی تنیس الیت همدان الف در دور گروهی جام حذفی تنیس بانوان کشور

آکادمی تنیس الیت همدان الف در مقابل آکادمی تنیس بابک تهران در نخستین دیدار خود پیروز میدان شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان به نقل از هیات تنیس استان، تیم آکادمی تنیس الیت همدان الف در دور گروهی جام حذفی تنیس بانوان کشور حضور یافت.
مرحله دوم مسابقات جام حذفی باشگاه ها و دسته جات آزاد بانوان تنیس کشور زیر نظر فدراسیون تنیس از سه شنبه در جزیره کیش آغاز شد.
تیم آکادمی تنیس الیت الف که با توجه به امتیازات بازیکنان خود مستقیما به مرحله دوم صعود کرده است در گروه 5 با تبم های آکادمی بابک تهران، نکثیر گستر تهران و رامز اصفان قرار دارد.
این تیم در نخستین مسابقه خود که از ساعت 10 صبح آغاز شد به مصاف آکادمی بابک تهران رفت که در انفرادی اول مهرو میراسماعیلی 2 بر 0 نتیجه را به فاطمه گرمسیری واگذار کرد. در انفرادی دوم آیدا خوشخاضع موفق شد در یک بازی نزدیک 2 بر 1 یاسمین مدنی را از پیش رو بردارد.
در نهایت آکادمی تنیس الیت با ترکیب مهرو و مهدخت میراسماعیلی در بازی دوبل و در سوپر تایبرک حریف خود را شکست داد و گام نخست را با پیروزی برداشت.
این دیدار ساعت 7 عصر به پایان رسید و مجموعا نه ساعت به طول انجامید. مربیگری آکادمی تنیس الیت الف بر عهده گلنسا شوشتری می باشدو بهاره ضیغمیان سرپرستی تیم های همدان را بر عهده دارد.
دفعات مشاهده : 216
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz