شرح
تاريخ خبر :  دوشنبه 26 مهر 1400 - 00:03

به همت مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان:
استارت پرداخت مطالبات 8 ساله آب و فاضلاب استان همدان زده شد

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، گفت: استارت پرداخت مطالبات 8 ساله آب و فاضلاب استان همدان زده شد.

به گزارش روابط‌عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان به همراه معاونین و مدیران ستادی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان با سید هادی حسینی بیدار دیدار و در خصوص پرداخت مطالبات شرکت آب و فاضلاب استان همدان بحث و تبادل نظر کردند.
حمید سیفی در این دیدار با تاکید بر ضرورت تعامل هرچه بیشتر دستگاه‌های اجرایی و خدماتی در راستای ارائه خدمت به مردم، اظهار کرد: خوشبختانه تعاملات بسیار خوبی بین دستگاه ورزش و جوانان استان همدان با شرکت آبفا در سطوح مختلف وجود دارد که نتیجه آن ارائه خدمت بی‌وقفه به جامعه ورزش و جوانان و توسعه زیرساخت‌ها و اماکن ورزشی می‌شود.
وی با اشاره به طلب یک میلیارد و 400 میلیون‌تومانی شرکت آب و فاضلاب استان همدان از ورزش و جوانان در خصوص نصب انشعابات و همچنین آب‌بهای مصرفی اماکن از سال 1392 تا کنون، گفت: باتوجه‌به ایجاد ساختارهای لازم در دستگاه ورزش و تحکم سیستم بر دستگاه طی یک سال گذشته بیش از 9 میلیارد تومان بدهی جاری ادوار گذشته پرداخت و یا در حال تسویه است تا بتوانیم با فراغ‌بال برای توسعه همه‌جانبه ورزش و جوانان در استان تلاش کنیم.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با اشاره به اینکه طی 2 سال گذشته به سبب شیوع ویروس کرونا و تعطیلی اماکن ورزشی و همچنین مصوبات هیئت محترم دولت در خصوص بخشش اجاره‌بهای اماکن ورزشی کشور و به‌تبع استان همدان و کاهش چشمگیر درآمد از این محل، گفت: امیدواریم در آینده‌ای نزدیک باقوت گرفتن هرچه بیشتر واکسیناسیون همگانی در کشور محدودیت‌های موجود برچیده شود و شاهد رونق گرفتن ورزش و جوانان استان همدان باشیم.
وی ادامه داد: در خصوص پرداخت مطالبات آب‌بها و همچنین انشعابات با بهره‌گیری از رهنمودهای مسئولین استان و همچنین حمایت و همراهی سازمان برنامه‌وبودجه استان همدان استارت پرداخت این میزان بدهی از طریق اوراق زده شد تا بتوانیم در راستای کمک به توسعه خدمات آبفا در استان سهیم باشیم و ادای دین کرده باشیم.
وی با اشاره به اینکه مستأجرین اماکن ورزشی برابر قوانین و تعهدات موظف به پرداخت بدهی خود به شرکت‌های خدمات رسان هستند، گفت: امیدواریم در ادامه راه با تعهد همه‌جانبه از طرف افراد و اشخاص شاهد انباشت بدهی‌ها بر روی‌هم نباشیم تا بتوانیم خدمات شایانی به جوامع هدف ارائه کنیم.
در ادامه سید هادی حسینی بیدار تاکید بر ضرورت توجه همه‌جانبه به ورزش و قدردانی از توجه دکتر سیفی و مجموعه مدیریتی ایشان به این مهم، گفت: طی چند سال اخیر با نگاه ویژه به دستگاه‌های اجرایی و خدماتی استان خصوصاً ورزش و جوانان سعی بر تعامل و همکاری داشته و داریم اما امروز برای ارائه خدمات هرچه بهتر به مناطق کم تر برخوردار نیازمند وصول مطالبات هستیم./03
دفعات مشاهده : 46
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz