شرح
تاريخ خبر :  يك‌شنبه 25 مهر 1400 - 13:37

بیژن حیدری از همدان
داور رقابت های انتخابی جام ملتهای آسیا در رده سنی زیر 23 سالدوران ایران در گروه های مختلف رقابت های انتخابی جام ملتهای آسیا در رده سنی زیر 23 سال قضاوت می کنند.


به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان و به نقل از شهرستان همدان: کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه ای از قضاوت داور ان آقایان و بانوان کشورمان در گروه های مختلف رقابت های انتخابی جام ملت های آسیا در رده سنی زیر 23 سال خبر داد. رقابت های گروه F با حضور تیم های اردن - ترکمنستان و فلسطین برگزار می شود که بیژن حیدری از همدان،حسن زهیری و علیرضا ایلدروم قضاوت می کنند. این مسابقات از 25 تا 31 اکتبر در اردن برگزار می شود.

در گروه J تیم های مالزی، لائوس، مغولستان و تایلند به رقابت می پردازند که معصومه شکوری دیگر داور همدان، سید وحید کاظمی و آرمان اسعدی قضاوت خواهند کرد. این دیدارهای از 25 تا 31 اکتبر در مغولستان انجام می شود. در گروه K نیز تیم های ژاپن، کامبوج و کره شمالی حضور دارند که قضاوت این مسابقات بر عهده پیام حیدری و سعید علی نژاد از ایران خواهد بود. این بازیها از 23 تا 28 اکتبر در ژاپن برگزار خواهد شد. مسابقات گروه E نیز با حضور تیم های امارات - قرقیزستان - هندوستان و عمان برگزارمی شود که علیرضا فغانی و محمدرضا منصوری قضاوت این دیدارها را بر عهده دارند. مسابقات در این گروه از 25 تا 30 اکتبر به میزبانی امارات برگزار می شود.
دفعات مشاهده : 49
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz