شرح
تاريخ خبر :  يك‌شنبه 25 مهر 1400 - 10:09

در راستای توسعه و گسترش ورزش روستایی انجام شد :
بازدید از خانه ورزش و زمین خاکی روستای آورزمان از توابع بخش سامن شهرستان ملایر

ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان ملایر در راستای توسعه ورزش روستایی و بررسی مسائل و مشکلات ورزش روستای آورزمان از خانه ورزش روستایی و زمین خاکی این روستا بازدید به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از شهرستان ملایر ،در راستای توسعه و گسترش ورزش روستایی و همچنین بررسی مسائل و مشکلات ورزش روستای آورزمان از توابع بخش سامن این شهرستان ریاست اداره ورزش و جوانان در سفر خود به این روستا از خانه ورزش روستایی این روستا و زمین خاکی روستا ی دهنو آورزمان بازدید به عمل آورد .

بخشدار بخش سامن , دهیاری و شورای روستای آورزمان ریاست اداره ورزش و جوانان را در بازدید از خانه ورزش روستای آورزمان همراهی کردند.

سپهری با حضور در زینبه روستای آورزمان از خانه ورزش روستای مربوطه بازدید به عمل آورده و همکار ی خود را در جهت تجهیز هر چه بیشتر این خانه ورزش روستایی اعلام داشتند واز مسئول نمایندگی اداره ورزش و جوانان بخش سامن خواستند تا پیگیری های لازم را در این زمینه انجام دهد.
سپهری همچنین با حضور در زمین خاکی روستا ی دهنو آورزمان از نزدیک در جریان تحولات صورت گرفته در این زمین قرار گرفتند.

شایان ذکر است با پیگیری های انجام شده ا زماه گذشته با تحویل تاتمی مورد نیاز به این روستا ورزش تکواندو در دو بخش آقایان و بانوان راه اندازی شده و انتظار می رود در اینده شاهد توسعه هر چه بیشتر آن و قهرمان پروری در این روستا باشیم .
دفعات مشاهده : 40
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz