شرح
تاريخ خبر :  يك‌شنبه 25 مهر 1400 - 10:03

ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان ملایر در دیدار با خانواده های معزز شهداء :
رهروان راستین خط سرخ شهادت باشیم

سپهری در دیدار با خانواده های معزز شهیدان والامقام رضایی و نصیری به مناسبت گرامی داشت هفته نیروی انتظامی در روستای آورزمان بخش سامن شهرستان ملایر بودن در راه این عزیزان را از وظایف ذاتی هر ایرانی دانست .

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از شهرستان ملایر،در اقدامی فرهنگی ارزشی با همکاری مسئول نمایندگی اداره ورزش و جوانان و مسئولین بخش سامن و هیئت ورزش ها ی روستایی و بازیهای بومی محلی این شهرستان به مناسبت گرامی داشت هفته نیروی انتظامی از خانواده ها ی معزز شهیدان علی صفر رضایی و آیت الله نصیری دیدار و با اهداء لوح سپاس و هدایا از این اسوه های صبر و استقامت و بردباری تجلیل و تقدیر به عمل آمد.

ریاست اداره ورزش و جوانان به اتفاق هیئت همراه , بخشدار بخش سامن , مسئول کلانتری روستا ی آورزمان و تنی چند از اهالی خونگرم این روستا در این دیدار حضور داشتند.

ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان ملایر ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهداء والامقام هشت سال دفاع مقدس , مدافعین حرم , امنیت و سلامت و تبریک هفته نیروی انتظامی اظهار داشت : آسایش و امنیت حال حاضر ایران عزیزمان را مرهون ایثار و فداکاری های شهداء گرانقدر و خانواده ها ی آنان دانست و اظهار امیدواری کرد رهروان راستین خط سرخ شهادت باشیم .

شایان ذکر است در این دیدارها خانواده معزز شهید رضایی از خاطرات این شهید 19 ساله و روحیات ایثار ایشان و همچنین مادر گرامی شهید نصری از آخرین خدا حافظی شهید خود خاطراتی را بیان کردند که شنیدن آنها با حلقه زدن اشک در چشم همراه بود .
روحشان شاد و یادشان گرامی باد .
دفعات مشاهده : 40
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz