شرح
تاريخ خبر :  پنج‌شنبه 22 مهر 1400 - 12:22

به مناسبت گرامی داشت هفته نیروی انتظامی انجام شد :
برپایی نمایشگاه مبارزه با مواد مخدر و تئاتر خیابانی "" بازی غم"" در شهرستان ملایر

سمن نقش آفرینان جوان اداره ورزش و جوانان با برپائی نمایشگاه مبارزه با مواد مخدر و تئاتر خیابانی "" بازی غم""هفته نیروی انتظامی را گرامی داشت .

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از شهرستان ملایر،نمایشگاه مبارزه با مواد مخدر و همچنین نمایش تئاتر خیابانی ((بازی غم )) به همت سازمان مردم نهاد نقش آفرینان جوان با همکاری اداره ورزش و جوانان و نیروی محترم انتظامی در محل برپایی نمایشگاه پلیس این شهرستان برپا و برای عموم مردم با هدف ارائه آموزش های لازم در پیشگیر ی از این بلای خانمانسوز و ترویج فرهنگ مبارزه با مواد مخدر و آسیبهای اجتماعی به اجرا درآمد.

نمایش تئاتر خیابانی " بازی غم" با بازی بازیگران توانمند مها رضایی و حامد سرایی به نویسندگی و کارگردانی شیرین حبیبیان مدیریت موسسه نقش آفرینان جوان اداره ورزش و جوانان در محل این نمایشگاه به اجرا درآمد .

حجت الاسلام و المسلمین برقراری امام جمعه ، ولدی معاون استاندار و فرماندار ویژه ,سرهنگ سلگی فرماندهی نیروی انتظامی،سرهنگ حسینی فرماندهی سپاه ناحیه و دیگر مسئولین ادارات و دستگاههای اجرایی شهرستان ملایر در این مراسم حضور داشتند.

نمایش "" بازی غم ""همچون دیگر آثار حبیبیان نویسنده و کارگردان توانمند ملایری باعث جذب مخاطبین تا پایان نمایش شد و از بازتاب خوب و مطلوبی نیز برخوردار بود.

شایان ذکر است شیرین حبیبیان از سوی فرماندهی نیروی انتظامی استان همدان سردار امیری به عنوان نخبه هنری انتخاب و معرفی شد که با اهداء لوح سپاس و هدایا از ایشان تجلیل و تقدیر به عمل آمد.
دفعات مشاهده : 33
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz