شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 14 مهر 1400 - 10:57

غلامرضا خاکساری، عضو هیئت رییسه فدراسیون شد

غلامرضا خاکساری، طی حکمی از سوی مهرعلی باران چشمه به عنوان عضو هیئت رییسه فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی منصوب شد.

به گزارش روابط اداره کل ورزش و جوانان و به نقل از هیئت ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی، در حکم باران چشمه خطاب به خاکساری آمده است: با عنایت به تعهد، تخصص و تجریات ارزنده و سوابق درخشان جنابعالی در ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی و به استناد بند 8 ماده 18 اساسنامه فدراسیون های ورزشی و نظر به سوابق علمی و تجربی و عضویت در هیئت علمی دانشگاه، بموجب این حکم به عنوان عضو هیئت رییسه فدراسیون منصوب می شوید.
امیدوارم در راستای اهداف عالیه فدراسیون، بویژه در تدوین سیاستهای کلان و راهبردهای ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی و در جهت توسعه همگانی این رشته ورزشی، گامهای مفید و مؤثری را بردارید.
خاطر نشان می گردد: دکتر خاکساری هم اکنون به عنوان رییس هیئت ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی استان همدان فعالیت دارد وعضویت در هیئت علمی دانشگاه، ریاست دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه ازاد اسلامی واحد همدان، داور بین المللی کشتی پهلوانی و ... را در کارنامه فعالیت خود دارا می باشد.
دفعات مشاهده : 66
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz