شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 13 مهر 1400 - 10:59

با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان:
2 زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال با اعتبار یک میلیارد تومان در بخش و شهر گل‌تپه کلنگ‌زنی شد

2 زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال با اعتبار یک میلیارد تومان در بخش و شهر گل‌تپه با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان کلنگ‌زنی شد.


به گزارش روابط‌عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، هم‌زمان با حضور دکتر سیفی مدیرکل ورزش و جوانان شهرستان کبودرآهنگ پس از بهره‌برداری از زمین ساحلی روستای کرویجان، خانه جوان شهرستان کبودرآهنگ 2 زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال در روستای قهورد علیا و شهر گل‌تپه با اعتبار یک میلیارد تومان کلنگ‌زنی شد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان در آئین کلنگ‌زنی این دو پروژه، اظهار کرد: به نتیجه رساندن پروژه‌های ورزشی کلنگ‌زنی شده در استان همدان موردتوجه است و هرآنچه در توان باشد بکار می‌گیریم تا اقدامی ماندگار برای جوانان و ورزشکاران سراسر استان انجام دهیم.
وی با بیان اینکه آماده احداث زمین ساحلی با کاربری چندجانبه در نقاط مختلف استان هستیم، گفت: آمادگی داریم با مشارکت خیرین و سرمایه‌گذاران توانمند استان نسبت به توسعه زیرساخت‌های ورزشی وارد بحث و گفتگو شویم.
سیفی با اشاره به اینکه شهرستان کبودرآهنگ در حوزه زمین چمن مصنوعی در سطح استان همدان سرآمد است، گفت: در آینده‌ای نزدیک سه پروژه زمین چمن مصنوعی در نقاط مختلف روستایی شهرستان کبودرآهنگ بهره‌برداری می‌شوند./03
دفعات مشاهده : 96
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz