شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 13 مهر 1400 - 10:44

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان خبر داد:
بهره‌برداری از 12 پروژه ورزشی طی یک‌ساله گذشته در استان همدان

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان از بهره‌برداری از 12 پروژه ورزشی طی یک‌ساله گذشته در استان همدان خبر داد.

به گزارش روابط‌عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، حمید سیفی به همراه معاون جوانان، مدیر دفتر فنی و مسئول امور شهرستان‌های اداره کل ورزش و جوانان با حضور در بخش گل‌تپه با تنی چند از جوانان و ورزشکاران این شهر و بخش دیدار و گفتگو کرد.
وی در این دیدار که با حضور بخشدار گل‌تپه برگزار شد با اشاره به اینکه اقدامات و برنامه‌های خوبی در سطح استان در دست اجرا است، گفت: خوشبختانه امروز شاهد هستیم با حمایت‌های همه‌جانبه نماینده مردم شریف بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی، استاندار همدان، فرماندار کبودرآهنگ و سایر مسئولین اقدامات بسیار خوبی در حوزه‌های زیرساختی ورزش و جوانان در شهرستان کبودرآهنگ اجرا و یا در دست اجرا قرار دارند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با اشاره به افتتاح 12 پروژه ورزشی نیمه‌تمام طی یک سال گذشته باهمت مضاعف پرسنل اداره کل، حمایت‌های همه‌جانبه مجمع نمایندگان، گفت: خوشبختانه از بدو ورود به استان با ارتباطات و تعامل اعتبارات خوبی برای پروژه‌های ورزشی نیمه‌تمام استان همدان جذب شده است و تعدادی از پروژه‌های راکد را نیز احیا کردیم.
وی با اشاره به بهره‌برداری از زمین ساحلی روستای کوریجان، گفت: این پروژه که با اعتبار 350 میلیون ریال به بهره‌برداری رسید می‌تواند بسیاری از رشته‌های ورزشی همچون فوتبال، والیبال، کشتی و غیره رابین جوانان منطقه توسعه دهد.
سیفی از آمادگی برای تجهیز خانه ورزش روستایی در روستاهای بخش گل‌تپه خبر داد، گفت: توسعه زیرساخت‌های ورزشی در روستاها حق طبیعی مردم است لذا دهیاران محترمی که دارای فضای بلااستفاده در روستاها هستند برای تحویل تجهیزات به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان مراجعه کنند.
وی با بیان اینکه رسیدن به نتایج مطلوب در حوزه‌های مختلف نیازمند تعامل همه‌جانبه است، گفت: برای توسعه زیرساخت‌های ورزشی در شهر و روستا از هر ظرفیت مثبتی استفاده می‌کنیم.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان در پایان از اختصاص ۲۰ میلیون تومان اعتبار برای ورزش و جوانان بخش گل‌تپه خبر داد و گفت: امیدواریم باهمت مضاعف همه مسئولین در سراسر استان بتوانیم غبار محرومیت را از روستاها و نقاط محروم استان پاک کنیم.
سید ایوب موسوی منور، بخشدار گل‌تپه ضمن قدردانی از توجه ویژه دکتر سیفی به شهرستان کبودرآهنگ و بخش گل‌تپه، گفت: شهرستان کبودرآهنگ به‌واسطه وسعت موجود و پراکندگی روستاها از محرومیت ویژه ای برخوردار است لذا می‌طلبد دستگاه‌های اجرایی هرآنچه در توان دارند برای رفع این محرومیت‌ها بکار بگیرند.
وی گفت: امیدواریم با مساعدت‌های مدیرکل محترم ورزش و جوانان نسبت به توسعه زیرساخت‌های ورزشی و همچنین ارتقاء جایگاه جوانان در حوزه‌های اشتغال، ازدواج و غیره اقدام کنیم./03
دفعات مشاهده : 103
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz