شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 13 مهر 1400 - 10:03

سرپرست معاونت جوانان اداره ورزش و جوانان استان همدان:
سه دوره طرح نویسی ویژه سازمان‌های مردم‌نهاد استان همدان برگزار می‌شود

سرپرست معاونت جوانان اداره ورزش و جوانان استان همدان، گفت: سه دوره طرح نویسی ویژه سازمان‌های مردم‌نهاد استان همدان برگزار می‌شود.

به گزارش روابط‌عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، جلسه ستاد ساماندهی جوانان شهرستان کبودرآهنگ با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، معاون سیاسی فرماندار، جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان، جانشین سپاه ناحیه کبودرآهنگ و معاونین مدیران ستادی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان در محل خانه جوان تازه‌تأسیس این شهرستان برگزار شد.
یوسف خدرویسی در این جلسه با بیان اینکه معاونت جوانان اداره کل اعتبارات خوبی در راستای توانمندسازی جوانان در حوزه مشارکت‌های اجتماعی و همچنین تعالی خانواده دارد که می‌تواند در اختیار سازمان‌های مردم‌نهاد فعال در این حوزه قرار دهد، گفت: در بحث اشتغال‌زایی نیز می‌توانیم به سازمان‌های مردم‌نهاد جوانان و جوانان جویای شغل تا ۲۰۰ میلیون تومان تسهیلات با کارمزد 4 درصد ارائه دهیم.
وی با تاکید بر اینکه توانمندسازی سازمان‌های مردم‌نهاد امری بسیار مهم است که موردتوجه ویژه قرار دارد، گفت: تا پایان مهرماه ۳ دوره طرح نویسی برگزار خواهیم کرد تا جوانان و دبیران سازمان‌های مردم‌نهاد را در این حوزه توانمند کنیم.
سرپرست معاونت جوانان اداره ورزش و جوانان استان همدان، گفت: از ابتدای سال تا کنون اعتبارات خوبی در حوزه ایجاد اشتغال به 39 جوانان جویای کار 900 میلیون تومان تسهیلات اشتغال در حوزه زنبورداری اعطا شده است.
گفتنی است در پایان این جلسه از دبیران سازمان های مردم نهاد فعال در شهرستان کبودرآهنگ با حضور مسئولین استان و شهرستان تقدیر شد. /03
دفعات مشاهده : 93
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz