شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 13 مهر 1400 - 09:41

با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان؛
خانه جوانان شهرستان کبودراهنگ به بهره برداری رسید

با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان خانه جوانان شهرستان کبودراهنگ به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط‌عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، جلسه ستاد ساماندهی جوانان شهرستان کبودرآهنگ با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، معاون سیاسی فرماندار، جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان و جانشین سپاه ناحیه کبودرآهنگ در محل خانه جوان تازه‌تأسیس این شهرستان برگزار شد.

عدالت محوری در جامعه ورزش و جوانان استان همدان در دست اجراست

حمید سیفی در این جلسه با تاکید بر اینکه دغدغه شما عزیزان در حوزه جوانان استان همدان را ارج می‌نهم، اظهار کرد: نهادینه شدن ساختار در جوامع لازمه فعالیت هدفمند است لذا باید ساختار به نحوی تدوین شود تا به دورترین مناطق نیز امکانات لازم داده شود تا عدالت‌محوری صورت بگیرد.
وی با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب همواره توجه ویژه به امید و نشاط در جامعه دارند، گفت: هرآنچه در توان داشته باشیم برای رفع دغدغه رهبر معظم انقلاب در حوزه ورزش و جوانان بکار خواهیم گرفت.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با تاکید بر اینکه توسعه متوازن و عادلانه زیرساخت‌ها و امکانات ورزشی در سراسر استان همدان موردتوجه است، گفت: در بحث جلسات ستاد ساماندهی جوانان استان و شهرستان باید تمرکززدایی شود و جلسات به‌صورت دوره‌ای در شهرستان‌های استان برگزار شود.
وی مطالبه‌گری جامعه جوانان استان همدان را راهگشای امورات و مشکلات این قشر دانست و گفت: امروز همه ما به سهم خود در توسعه زیرساخت‌ها وظیفه داریم که باید به آنها عمل کنیم.
سیفی در ادامه امنیت و اقتدار ایران اسلامی را مرهون رشادت‌های نیروهای مسلح عنوان کرد و گفت: باید تلاش کنیم تا ایران اسلامی در زمینه‌های مختلف علمی، ورزشی، اقتصادی و ... بیش‌ازپیش موفق باشد.

جوانان سرمایه اصلی قوی شدن کشور هستند

وی هر روز ایران اسلامی را دفاع مقدس در سنگرها و میدان‌های مختلف عنوان کرد و گفت: مردم ما در انتخابات گذشته نشان دادند علی‌رغم وجود دلخوری‌ها و برخی مشکلات هرگز در مواقع حساس پشت نظام و انقلاب را خالی نمی‌کنند و همواره پشتیبان ولایت‌فقیه هستند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، خاطرنشان کرد: طی یک سال گذشته بیش از ۱۰۵ میلیارد تومان اعتبار برای پروژه‌های ورزشی استان جذب کرده‌ایم و در تلاش هستیم تا در کمترین زمان پروژه‌های ورزشی نیمه‌تمام استان همدان را تکمیل و در اختیار مردم قرار دهیم.
وی با اشاره دیدگاه ویژه دکتر سجادی، وزیر محترم ورزش و جوانان در حوزه ورزش و جوانان، گفت: امیدواریم با ارتباطات و تعامل سازنده بتوانیم بیش‌ازپیش اقداماتی مثبت برای استان همدان انجام دهیم.
سیفی ساخت ایران قوی را مستلزم تلاش شبانه‌روزی همه مدیران برای ایجاد نشاط و پویایی بین جامعه جوان عنوان کرد و گفت: دستگاه ورزش و جوانان استان همدان همواره با نصب العین قراردادن اهداف ترسیم شده در اسناد بالادستی در تلاش هستیم تا بتوانیم خدماتی شایسته به جوانان و ورزشکاران استان ارائه کنیم.
وی نام‌نویسی آفلاین از جوانان برای مسکن ملی، جلسات هفتگی و روزانه با سازمان‌های مردم‌نهاد، برگزاری دوره‌های توانمندسازی در حوزه‌های ازدواج و اشتغال، ارائه تسهیلات اشتغال‌زایی با کارمزد حداقلی و غیره را از جمله برنامه‌های انجام شده و در دست اجرای معاونت جوانان استان همدان عنوان کرد و گفت: امیدواری با بهره‌گیری از پیشنهادها و نظرات کارشناسی جوانان فعال و نخبه استان همدان در این زمینه نیز خدمات شایسته‌ای به جوانان ارائه کنیم.
گفتنی است هم‌زمان با سفر دکتر سیفی، مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان به شهرستان کبودرآهنگ خانه جوانان این شهرستان با حضور معاونت جوانان، معاون فرماندار، رئیس اداره ورزش و جوانان کبودرآهنگ و جمعی از مسئولین شهرستانی و سمن‌های کبودرآهنگ افتتاح شد./03
دفعات مشاهده : 87
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz