شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 13 مهر 1400 - 09:27

با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان:
دومین زمین ساحلی استان همدان در روستای کوریجان کبودرآهنگ به بهره‌برداری رسید

دومین زمین ساحلی استان همدان با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان در روستای کوریجان کبودرآهنگ به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط‌عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، حمید سیفی در آئین افتتاحیه زمین ساحلی روستای کوریجان کبودرآهنگ که با حضور معاون فرماندار، بخشدار شهرستان، معاونین و مدیران اداره کل برگزار شد با بیان اینکه توسعه همه‌جانبه استان همدان موردتوجه ماست، اظهار کرد: خوشبختانه امروز باهدف رفع محرومیت در حوزه ورزش و جوانان استان همدان هرآنچه در توان داریم به کار گرفته‌ایم تا بتوانیم نیاز جامعه ورزش و جوانان استان را رفع کنیم.
وی با اشاره به اینکه استان همدان یکی از استان‌های مستعد و قهرمان‌پرور است، گفت: استعدادیابی ورزشی یکی از موارد بسیار مهم است که باید برای توسعه ورزش قهرمانی و تداوم آن در آینده موردتوجه باشد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با اشاره به اینکه توسعه ورزش روستایی در روستاهای استان در برنامه ما قرار دارد، گفت: خوشبختانه پروژه‌های بسیار خوبی در شهرستان کبودرآهنگ در دست اجرا است که آینده خوبی را برای ورزش شهرستان به ارمغان خواهند آورد.
وی تصریح کرد: پروژه زمین ساحلی روستای کبودرآهنگ یکی از ده ها پروژه در دست اجرای شهرستان کبودرآهنگ است که با همراهی و همکاری مسئولین شهرستان، نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی با اعتبار 350 میلیون ریال امروز به بهره‌برداری رسید./03
دفعات مشاهده : 65
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz