شرح
تاريخ خبر :  دوشنبه 12 مهر 1400 - 13:18

با حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان همدان
برگزاری سومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان در شهرستان کبودراهنگ

سومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان به ریاست معاون فرماندار شهرستان کبودراهنگ و با حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان همدان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان استان همدان به نقل از شهرستان کبودراهنگ: سومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان کبودراهنگ با حضور معاون فرماندار ، مدیر کل ورزش و جوانان استان و معاونت امور جوانان اداره کل ، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کبودراهنگ ،جمعی از مسئولین ادارات عضو ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان و سازمانهای مردم نهاد این شهرستان در محل سالن جلسات خانه جوان کبودراهنگ برگزار شد.
سیفی مدیر کل ورزش و جوانان استان ضمن تسلیت بمناسبت رحلت حضرت رسول اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع) ، احداث خانه جوان برای جوانان شهرستان را ضروری دانستند و با اشاره به اینکه خانه جوان نقش مشاوره ای را دارد گفت: سازمانهای مردم نهاد بعنوان بازوهای توانمند توسعه فعالیت های اجتماعی نشات گرفته از حضور مردم در مدیریت فضاهای اجتماعی و بعنوان پیوند بین مردم و حاکمیت توجه ویژه شده است .
وی افزود: بهره مندی از نقطه نظرات و نقش نظارتی سمن ها در پیشبرد بهینه امور و توسعه خلاقیت و فرهنگ سازی بهتر در موضوعات مختلف از جمله اهداف تشکیل سمن ها در جامعه است که با توسعه کمی و کیفی این سازمانها و توسعه مشارکت های اجتماعی و فرهنگی در حل مشکلات جامعه کمک می کند.
دهقانی خواه معاون سیاسی اجتماعی فرماندار نیز در این جلسه با اشاره به اهمیت جلسات ستاد ساماندهی امور جوانان اظهار داشت حسن برگزاری این جلسات این است که مسولین با دغدغه هایی که جوانان دارند آشنا شوند .چرا که عدم ارتباط یا ضعف ارتباط مسئولین با جوانان باعث شکاف اجتماعی شده و امروز این مساله نیاز به ترمیم دارد.وی افزود سمنهای فعال شهرستان کبودراهنگ حضور گسترده ای در برنامه های فرهنگی و ورزشی داشته و پل ارتباطی ما با جامعه جوانان شهرستان باشند.
خدرویسی معاونت امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان همدان نیز در این جلسه گفت: با رشد تعداد سمنهای سطح شهرستان کبودراهنگ سطح مسولیت پذیری جوانان این شهرستان در بحث مسائل اجتماعی افزایش پیدا کرده که مهمترین شاخصی که می تواند این نکته را بخوبی نشان دهد افزایش آمار تاسیس سازمانهای مردم نهاد در این شهرستان است.
در ادامه ی جلسه حسین قراگوزلو رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کبودراهنگ نیز گزارشی از تعداد سازمانهای مردم نهاد این شهرستان و همچنین در خصوص برنامه های امور جوانان شهرستان ارائه کرد.
هم چنین ادارات عضو ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان و نماینده سمنهای کبودراهنگ گزارش عملکرد خود را که شامل فعالیت¬های متنوع فرهنگی، ورزشی، آموزشی و مذهبی بود ارائه نمودند.
و در پایان نیز از سازمانهای مردم نهاد فعال این شهرستان با اهدا لوح و یاد بود تقدیر شد.
دفعات مشاهده : 80
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz