شرح
تاريخ خبر :  شنبه 03 مهر 1400 - 09:50

به صدا درآمدن زنگ مقاومت و ایثار در شهرستان ملایر

در آغازین روز از هفته گرامیداشت دفاع مقدس زنگ مقاومت و ایثار در زورخانه پوریای ولی شهرستان ملایر به صدا درآمد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از شهرستان ملایر،با همکاری هیئت ورزشهای زورخانه ای و پهلوانی و اداره ورزش و جوانان مراسم ویژه زنگ مقاومت و ایثار گرامی داشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدای والامقام هشت سال جنگ تحمیلی, مدافعین حرم و امنیت و سلامت در زورخانه پوریای ولی به صدا درآمد .

حجت الاسلام و المسلمین برقراری امام جمعه , حجت الاسلام و المسلمین آزادیخواه نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی , حجت الاسلام و المسلمین فراهانی مسئول نظارت استان , سرهنگ سعیدی از سپاه استان ,سرهنگ فراهانی به اتفاق هیئت همراه از سپاه ناحیه ملایر , اعضاء شورای شهر , ریاست و کارکنان اداره ورزش و جوانان , ریاست و اعضاء هیئت پهلوانی و ورزش های زورخانه ای این شهرستان , پیشکسوتان , پهلوانان , قهرمانان و ورزشکاران این رشته ورزشی در این مراسم حضور داشتند .

سپهری ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان ملایر ضمن گرامی داشت هفته دفاع مقدس و عرض خیر مقدم به مسئولین , مدعوین و مهمانان حاضر در مراسم از زور خانه به عنوان دانشگاه انسان سازی نام برد که فتوت و جوانمردی و اخلاص را سرلوحه کار خود قرار داده و از این گود های زورخانه پهلوانان و باستانی کارانی تربیت شدند که وقتی شیپور جنگ به صدا در آمد میل و کباده را زمین گذاشته و لباس رزم بر تن کردند و برای دفاع از میهن اسلامی و عزت و آزادگی و امنیت آن با الگو گرفتن از مولای خود علی (ع) در جبهه های حق علیه باطل حاضر شدند و چون مولای خود در سجده محراب به خون غلتیدند و در گلزار شهداء آرمیدند .
ریاست اداره ورزش و جوانان در پایان صحبتهای خود ضمن قدر دانی از زحمات مسئولین این شهرستان در عرصه ورزش همکاری و مساعدتهای آنها را در ساخت و ساز پروژه های نیمه کاره و همچنین تعمیر و تجهیز اماکن ورزشی این شهرستان و بخش های تابعه خواستار شد .
حجت الاسلام و المسلمین برقراری امام جمعه محترم شهرستان ملایر نیز ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای والامقام دوران دفاع مقدس و جبهه مقاومت آغاز هفته گرامی داشت دفاع مقدس را تبریک گفت و اظهار داشت : ورزش باستانی ریشه در فرهنگ و دین و مذهب دارد و ورزشی که اینگونه است باید توجه ویژه از سوی مسئولین به آن بشود .
وی در ادامه از مسئولین ورزش دوست و دلسوز شهرستان خواست تا پیگیر درخواستهای ریاست محترم اداره ورزش و جوانان در ساخت و ساز زورخانه ای بومی و جدید و تعمیر و تجهیز زورخانه های این شهرستان باشند .
امام جمعه ملایر در پایان صحبتهای خود از زحمات و تلاشهای ریاست اداره ورزش و جوانان و همکاران آن و همچنین ریاست و اعضاء هیئت پهلوانی و وزرخانه ای در برگزاری این مراسم باشکوه تجلیل و تقدیر به عمل آورد و داشتن روحیه پهلوانی برای خدمت به جامعه , دستگیری از محرومان و مستضعفان را از افتخارات این ورزش کهن دانست و انجام آن را در فضای باز به صورت همایش ورزش صبحگاهی با رعایت پروتکل های بهداشتی خواستار شد .
در خلال این مراسم از پیشکسوتان , قهرمانان و پهلوانان ملی و فراملی با اهداء لوح تقدیر و هدایا تجلیل و تقدیر به عمل آمد .
باستانی کاران این شهرستان اعم از پیشکسوتان , قهرمانان ملی و فراملی و ورزشکارانی که در زورخانه های این شهرستان تمرین و فعالیت می کنند در گود زورخانه پوریای ولی گرد هم آمده و با اجرای حرکات شنا , میل بازی , چرخ تیز و میل سنگین و ذکر نام مولای خود علی (ع) فضایی فرهنگی و معنوی به وجود آوردند که چشم هر بیننده ای را به خود مجذوب می کرد .

شایان ذکر است در پایان برای تعمیر و تجهیز زورخانه پوریای ولی مراسم گلریزان برگزار شد که از استقبال خوبی نیز برخوردار بود .
دفعات مشاهده : 53
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz