شرح
تاريخ خبر :  شنبه 03 مهر 1400 - 08:44

گرامیداشت هفته دفاع مقدس
برگزاری کمیته تخصصی توسعه ورزش های همگانی بانوان در شهرستان رزن

کمیته تخصصی توسعه ورزش های همگانی بانوان شهرستان رزن با حضور معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان و به نقل از شهرستان رزن؛ در راستای گرامیداشت هفته دفاع مقدس کمیته تخصصی ورزش همگانی بانوان با حضور ابراهیم لشگری معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری،حمید رضا درویشی سرپرست اداره ورزش و جوانان،سمیرا موسوی مسئول امور بانوان فرمانداری و اعضای کمیته در سالن جلسات فرمانداری رزن برگزار شد.
در ابتدای جلسه ابراهیم لشگری گفت: به ورزش بانوان نه به صورت شعاری بلکه با توجه به زیرساخت ها توجه کند و در جهت رشد و توسعه آن اقدامات اجرای موثر را صورت دهد تا نشاط و شادابی در سطح جامعه افزایش یابد.
حمید رضا درویشی بیان کرد: باوجود نقش مهم ورزش در سلامت زنان، عدم تحرک جسمانی بانوان یعنی محروم شدن بخش مهم جامعه از سلامتی و بهداشت جسمانی و روانی، شادابی و کارایی لازم که بی‌شک لطمه‌های جبران‌ناپذیری برای کل جامعه به دنبال خواهد داشت. بنابراین ضرورت دارد تا ما مسئولان شرایط و زمینه‌های لازم را برای حضور بیشتر و فعالانه زنان در عرصه ورزش فراهم سازیم. با توجه به اینکه نیمی از جمعیت کشورمان را زنان تشکیل می‌دهند جامعه‌ی سالم بر پایه خانواده‌ سالم بنا نهاده می‌شود و رکن اصلی خانواده را نیز زنان و مادران تشکیل می‌دهند نیاز است که هیئت ورزش های  همگانی با ترویج ورزش همگانی به ویژه برای زنان و افزایش مشارکت بانوان در فعالیت‌های ورزشی گام مهمی در راستای سلامت خانواده و جامعه بردارد.

در پایان سمیرا موسوی گفت ورزش برای بانوان ما امری مهم و ضروری است، زنان شاغل بدلیل اینکه مدت زمان زیادی را در ادارات مشغول به کار هستند برای حفظ سلامتی و افزایش نشاط و شادی نیاز ویژه ای به ورزش دارند و امیدواریم با حمایت مدیران ساعت ورزش در برنامه ساعت کاری در زمان مناسب اختصاص یابد.

دفعات مشاهده : 59
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz