شرح
تاريخ خبر :  شنبه 03 مهر 1400 - 08:09

امضاء تفاهم نامه همکاری اداره ورزش و جوانان و نیروی انتظامی در شهرستان رزن

امضای تفاهم نامه همکاری بین اداره ورزش و جوانان شهرستان رزن و نیروی انتظامی صورت گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان و به نقل از شهرستان رزن؛امضا تفاهم نامه همکاری بین این دو اداره که در  محل کار اداره ورزش و جوانان برگزار گردید .
حمید رضا درویشی سرپرست اداره ورزش و جوانان رزن در این نشست اظهار داشت:یکی از قابلیت های ارزنده نیروی انتظامی خدمات برای شهروندان به ویژه در برگزاری امنیت مسابقات ورزشی در سطح شهرستان است.حمید رضا درویشی با بیان اینکه همدلی و همکاری نیروی انتظامی در همه جای شهرستان لمس می شود، بیان داشت: در حوزه ورزش قهرمانی، همگانی، جوانان به ویژه برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی همکاری خوبی بین دو دستگاه ورزش و جوانان و نیروی انتظامی وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه همکاری همه جانبه نیروی انتظامی موجب افزایش ضریب موفقیت ورزشکاران شهرستان می شود، اذعان داشت: نیروی انتظامی همواره در مناسبت های مختلف همدل و همراه مردم است.

رئیس اداره ورزش با بیان اینکه پتانسیل بسیار خوبی در دو دستگاه، جهت ترویج فرهنگ ورزش و سلامت شهروندان وجود دارد، اظهار کرد: امضای تفاهم نامه دو جانبه موجب هم افزایی هر چه بیشتر جهت افزایش سلامتی و تندرستی همشهریان خواهد شد.

در ادامه نماینده نیروی انتظامی ضمن تشکر از همکاری همه جانبه مدیریت ورزش و جوانان اظهار امیدواری کرد: با انعقاد این تفاهم نامه گام های جدیدی برای توسعه فرهنگ ورزش و سلامت در هر دو ارگان و جامعه برداشته شود
دفعات مشاهده : 48
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz