شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 24 شهريور 1400 - 13:51

رئیس هیئت دوچرخه‌سواری استان همدان:
کسب رتبه هفتم کشور درمسابقات قهرمانی کشورتوسط همدان/اعزام بانوان رکاب‌زن همدانی به مسابقات پیست سرعت

رئیس هیئت دوچرخه‌سواری استان همدان از کسب رتبه هفتم کشور در بین 24 تیم کشور در این مسابقات خبر داد و گفت: بانوان رکاب‌زن همدانی به مسابقات پیست سرعت اعزام می شوند.

به گزارش روابط‌عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، رامین تاج‌بخشیان در آئین استقبال رسمی از بهنام آرین که با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان برگزار شد، اظهار کرد: خوشبختانه امروز با توجه ویژه مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان به جوانان و قهرمانان، بسیاری از ورزشکاران حرفه‌ای استان که از استان خارج شده بودند در حال بازگشت هستند.
وی با بیان اینکه حمایت‌های ویژه‌ای از هیئت دوچرخه‌سواری، دوچرخه سواران و قهرمانان استان طی چند ماه اخیر صورت‌گرفته است، گفت: خوشبختانه «بهنام آرین» در مسابقات قهرمانی کشور موفق به کسب ۴ مدال رنگارنگ شامل ۲ مدال طلا، یک نقره و یک برنز در رشته‌های مختلف شدند.
رئیس هیئت دوچرخه‌سواری استان همدان با بیان اینکه همدان در بین ۲۴ تیم از نقاط مختلف کشور موفق به کسب جایگاه هفتم کشور شده است، گفت: کسب این جایگاه علی‌رغم رکود دوچرخه‌سواری در چندین سال گذشته با امکانات ضعیف است امیدواریم در آینده‌ای نزدیک شاهد درخشش ورزش استان در رشته‌های مختلف باشیم.
وی در ادامه از اعزام تیم دوچرخه‌سواری بانوان همدان در رشته پیست سرعت از ۲۶ شهریورماه به مدت سه روز خبر داد و گفت: در ترکیب این تیم خانم پانته‌آ قلی‌پور، پریسا مجنونی، صبا صالحی، فرزانه ثابت‌قدم، بهاره پورالعجل، شیرین میرزا جانی و سمانه رضایی به سرپرستی انسیه بیاتی نایب‌رئیس هیئت دوچرخه‌سواری استان همدان حضور دارند./03
دفعات مشاهده : 248
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz