شرح
تاريخ خبر :  دوشنبه 22 شهريور 1400 - 23:04

کسب 2 مدال طلا و یک برنز مسابقات قهرمانی کشور توسط «بهنام آرین»؛
آرین: طلایی شدنم نتیجه حمایت‌های مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان است

«بهنام آرین»، عضو تیم ملی دوچرخه‌سواری کشور پس از کسب 2 مدال طلا و یک برنز در مسابقات قهرمانی کشور، اظهار کرد: طلایی شدنم نتیجه حمایت‌های دکتر سیفی، مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان است.

به گزارش روابط‌عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، بهنام آرین رکاب‌زن نهاوندی در مسابقات قهرمانی کشور موفق شد ۲ مدال طلا در رشته‌های چهار کیلومتر تیمی و پوینت اسپرینت و یک مدال برنز در ماده 4 کیلومتر انفرادی را کسب کند.
مسابقات دوچرخه‌سواری قهرمانی کشور که با حضور ۱۵ استان به میزبانی تهران در حال برگزاری است تا روز چهارشنبه هفته جاری ادامه دارد.
وی عضو تیم ملی دوچرخه‌سواری پیست و جاده کشور است و سابقه کسب مدال‌های رنگارنگ ملی و بین‌المللی را دارد.
بهنام آرین دراین‌خصوص، گفت: خوشبختانه با تمرینات صورت‌گرفته در شرایط مختلف جاده که با حمایت‌های دکتر سیفی مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان طی چند ماه اخیر صورت گرفت موفق شدم این سه مدال ارزشمند را کسب کنم که جای تقدیر از ایشان، آقایان تاج‌بخشیان و نادری رؤسای هیئت دوچرخه‌سواری استان، شهرستان همدان، مربیان و غیره دارد.
وی افزود: خوشبختانه طی چند ماه اخیر با حمایت‌های مدیرکل ورزش و جوانان در راستای فراهم‌کردن شرایط اسکان در همدان و همچنین اسکورت جهت تأمین امنیت تمرینات جاده‌ای در همدان نتایج خوبی حاصل شد امیدوارم با حضور در رقابت‌های بین‌المللی بتوانم دین خود به استان همدان را ادا کنم./03
دفعات مشاهده : 218
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz