شرح
تاريخ خبر :  دوشنبه 22 شهريور 1400 - 11:46

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان:
امکانات و زیرساخت‌های دستگاه ورزش استان در اختیار همه جامعه ورزشی است

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان, گفت: امکانات و زیرساخت‌های دستگاه ورزش استان در اختیار همه جامعه ورزشی است .

به گزارش روابط‌عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، حمید سیفی در دیدار با پناهی زاده، سرپرست معاونت ورزش سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان و سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان با بیان اینکه چتر حمایت اداره کل ورزش و جوانان استان همدان بر سر همه جامعه ورزش و جوانان است، گفت: اداره کل ورزش و جوانان بر اساس قانون اجازه تیم داری حرفه‌ای و یا حمایت از تیم‌های حاضر در لیگ‌ها را ندارد اما باتوجه‌به ضرورت توسعه و ترویج ورزش و شور و نشاط در استان در بحث استفاده از امکانات و زیرساخت‌های ورزشی هرآنچه در توان داشته باشد در اختیار خواهد گذاشت چراکه تیم‌های شهرداری و پاس همدان برند استان همدان هستند.
وی با تاکید بر ضرورت انعقاد تفاهم‌نامه همکاری فی‌مابین سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان و اداره کل ورزش و جوانان استان همدان در راستا اجرای بهتر سیاست‌های ورزشی در هر دو دستگاه، گفت: امروز ارتباطات و تعاملات می‌توانند نقش مثبتی در پیشبرد امور داشته باشد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با اشاره به اینکه باید ساختار و برنامه‌ای مدون برای حضور در لیگ ها داشت، گفت: خوشبختانه تیم شهرداری همدان دارای انسجام بسیار خوبی است لذا باید این مهم باهدف رسیدن به اهداف متعالی تقویت شود.
وی تصریح کرد: اداره کل ورزش و جوانان باتوجه‌به منابع محدود امکان حمایت ویژه از تیم‌های ورزشی در رشته‌های مختلف را ندارد لذا باید گروه‌های کارشناسی در راستای جذب سرمایه‌گذار بکار گرفت تا بتوانیم علاوه بر رسیدن به اهداف تعریف شده خود نقش مثبت تبلیغاتی نیز برای اسپانسر داشته باشیم تا انگیزه‌ای برای حضور پرشور ایشان وجود داشته باشد.
وی با بیان اینکه شهرداری ها یکی از ارگان های فعال در راستای توسعه و ترویج ورزش همگان و شهروندی در محلات و بوستان ها هستند، گفت: انتظار داریم شهرداری و شورای شهر همدان با توجه به حمایت های گذشته امروز نیز با تغییر رویکرد مثبت شورای شهر شاهد حمایت بیش از پیش شهرداری و شورای شهر از ورزش همگانی و حرفه ای باشیم.
سرپرست معاونت ورزش سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان نیز در این نشست اظهار داشت: شهرداری همدان به جهت ایجاد شور و نشاط اجتماعی در دو بخش ورزش همگانی و قهرمانی تمام تلاش خود را با حمایت شورای اسلامی شهر همدان انجام می‌دهد.
علی پناهی‌زاده، افزود: در بخش ورزش شهروندی پیش‌بینی حضور ۵۰ هزار نفر را کرده‌ایم و از گذشته تا به امروز نیز شهرداری در رشته‌‌های مختلف ورزشی همچون والیبال، کشتی، فوتبال در امر قهرمانی و تیم‌داری ورود کرده است.
وی با اشاره به شورای اسلامی شهر همدان گفت: خوشبختانه اعضای منتخب ششمین دوره شورای اسلامی شهر همدان کاملا نگاه ورزشی دارند که باعث دلگرمی ما شده است.
پناهی‌زاده خاطرنشان کرد: در جلساتی هم اعضای شورای اسلامی شهر همدان برگزار کردند با اکثریت آرا تیم‌داری تیم فوتبال شهرداری همدان را تصویب کردند تا مردم همدان و فوتبال دوستان شهر را از این شور و نشاطی که در شهر ایجاد شده دلگرم کنند.
وی با اشاره به لزوم حمایت دستگاه ورزش استان همدان گفت: تیم فوتبال شهرداری همدان تنها متعلق به شهرداری نیست و باید دستگاه ورزش و همه ادارات برای اعتلای نام همدان پای کار بیایند.
معاون ورزش سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان عنوان کرد: از دستگاه ورزش استان همدان همچون گذشته انتظار داریم در بحث تامین زیرساخت‌های ورزشی در لیگ دسته اول فوتبال کشور یاری‌گر ما باشد./03
دفعات مشاهده : 72
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz