شرح
تاريخ خبر :  دوشنبه 28 تير 1400 - 12:00

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان:
زیرساخت‌های ورزشی استان برای حضور تیم‌های ملی فراهم است

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، گفت: زیرساخت‌های ورزشی استان برای حضور تیم‌های ملی فراهم است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، حمید سیفی در مجمع انتخاباتی هیئت فوتبال استان همدان که با حضور رئیس فدراسیون برگزار شد ضمن گرامیداشت و یاد و خاطره مرحوم بوجاریان، اظهار کرد: زنده نگه‌داشتن یاد پیشکسوتان یکی از وظایف جامعه ورزشی برای اعتلای ورزش است چراکه پیشکسوتان با ایثار خود چراغ راه برای آینده ما روشن کردند.
وی تصریح کرد: خوشحالیم که پس از گذشت ۱۷ سال با بهره‌گیری از توان جوانان استان شهرداری همدان به لیگ دسته یک صعود کرد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با اشاره به حمایت‌های بخش خصوصی از ورزش و فوتبال، گفت: آقای عظیمی یکی از سرمایه‌های ملی استان هستند که تیم پاس را با تمام وجود حمایت می‌کنند.
وی با تاکید بر اینکه باید از ظرفیت‌های بخش خصوصی استفاده کنیم، گفت: ارتباطات یکی از مؤلفه‌های مهم برای توسعه ورزش است چراکه اعتبارات محدود دولتی کار به جایی نخواهد برد.
سیفی، تصریح کرد: استان همدان سرمایه‌ای دارد که به آن توجهی نشده است و آن هم سطح ارتفاع طبیعی آن است که باید در بحث جذب هیئت‌های ورزشی ملی و بین‌المللی استفاده کنیم.
وی با تاکید بر اینکه باید در بحث مارکتینگ و بازاریابی ورزش با تخصص همراه باشیم، گفت: در بحث جذب تیم‌های ورزشی بین‌المللی باید از رایزنان متخصص استفاده شود.
مدیرکل و رزش و جوانان استان همدان با اشاره به اینکه اگر در ورزش استعدادیابی تخصصی نباشد تیم داری مقدور نیست، گفت: خوشحالیم که استعدادیابی از مقوله‌های مهم فدراسیون فوتبال است.
وی با اشاره به بازدید صورت‌گرفته از مجموعه شهیدان حاجی‌بابایی توسط رئیس فدراسیون، گفت: مجموعه شهید حاجی‌بابایی در مریانج و استادیوم مهندس علیمرادیان نهاوند در کشور بی‌نظیر هستند که باید از این ظرفیت‌ها به‌درستی استفاده شود.
سیفی با بیان اینکه در حال تلاش هستیم برای انجام کارهای بزرگ و باورمان این است که می‌توانیم کار کنیم، گفت: اگر باور کنیم که می‌توانیم استادیوم شهید مفتح را به مرکز پارالمپیک کشور تبدیل کنیم، قطعاً می‌توانیم.
وی با اشاره به اینکه رئیس هیئت بودن به‌تنهایی شغلی پردردسر و مشغله است، گفت: به دو عزیز همکار ما آقایان ضمیری و رحیمی در اداره کل ورزش و جوانان بیش از اینها نیاز است.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان ضمن تقدیر از عملکرد چهار سال گذشته هیئت فوتبال، گفت: امیدواریم شاهد درخشش بیش‌ازپیش هیئت استان باشیم و هرسال با سال دیگر متفاوت باشیم.
وی با بیان اینکه امروز در فدراسیون فوتبال نگاه نو وجود دارد و در مباحث ارتباط‌گیری موثر با افراد و اشخاص و جذب اسپانسر فعال هستند، گفت: از هیئت‌های فوتبال شهرستان‌ها تقاضا داریم در بحث بازاریابی و مارکتینگ برای توسعه ورزش ورود کنند تا شرمنده ورزش و ورزشکاران نباشیم.
وی در پایان افزود: آقای صوفی فرد پویاست که باظرافت می‌تواند آینده‌ای خوب را برای ورزش استان خصوصاً در حوزه فوتبال رقم بزند.
در این مجمع پس از انصراف دو کاندیدای دیگر مجمع آقایان تقی رحیمی و علی ضمیری، عباس صوفی پس از برگزاری انتخابات از مجموع ۲۲ رأی مأخوذه با کسب حداکثر آرا برای ۴ سال دیگر به‌عنوان رئیس هیئت فوتبال استان همدان انتخاب شد.
/03
دفعات مشاهده : 79
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz