شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 17 فروردين 1400 - 10:06

تیم شهید رستمی دهنو آورزمان قهرمان مسابقات فوتبال جام نوروزی بخش سامن شهرستان ملایر

مسابقات فوتبال جام نوروزی بخش سامن یاد بود سردار دلها با قهرمانی تیم شهید رستمی دهنو آورزمان در زمین خاکی روستای کلیل آباد به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از شهرستان ملایر،مسابقات فوتبال جام نوروزی بخش سامن گرامی داشت یاد و خاطر سردار دلها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به همت هیئت روستایی و بازیهای بومی محلی و همکاری اداره ورزش و جوانان و مسئول نمایندگی اداره ورزش و جوانان بخش سامن در زمین خاکی روستای کلیل آباد از توابع این بخش برگزار شد .

تیمهای موداران , دوریجان , ده شاکر, دهنو آورزمان , دو تیم از روستا ی میزبان و دو تیم از روستای بلرتو که همگی آنها مزین به نام شهدای سرافراز روستای خود بودند در این دوره از مسابقات شرکت کردند .
تیمهای شهید احمد مالمیر کلیل آباد و شهید حسین مرادی بلرتو در دیدار رده این مسابقات مقابل هم قرار گرفتند که تیم شهید احمد مالمیر کلیل آباد توانست با نتیجه 2 بر 1 عنوان سومی این مسابقات را از آن خود کند .

در دیدار فینال این مسابقات که با حضور سپهری ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان ملایر , زنگنه بخشدار بخش سامن, یادگاران دوران دفاع مقدس و مدافعین حرم بروجردی رئیس هیئت روستایی و بازیهای بومی محلی این شهرستان و کلهر مسئول نمایندگی ورزش و جوانان این بخش انجام شد دو تیم شهید اسماعیل رستمی دهنو و شهید محمود شیراوند ده شاکر مقابل هم قرار گرفتند که در نهایت تیم شهید اسماعیل رستمی دهنو آورزمان توانست در یک بازی حساب شده و جذاب از سد تیم شهید شیراوند ده شاکر با نتیجه 5 بر 4 عبور کند و به مقام قهرمانی این مسابقات دست پیدا کند .

در پایان وطی مراسمی با حضور مسئولین و مهمانان حاضر در فینال این مسابقات از سوی هیئت روستایی و بازیهای بومی محلی و نمایندگی اداره ورزش و جوانان بخش سامن به تیمهای برتر حکم و کاپ قهرمانی اهداء گردید.
دفعات مشاهده : 17
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz