شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 17 فروردين 1400 - 10:03

تیم فوتسال امیر اسپرت ملایر قهرمان مسابقات فوتسال جام جوان شد

مسابقات فوتسال جام جوان گرامیداشت هفته جوان و اعیاد شعبانیه با قهرمانی تیم فوتسال امیر اسپرت ملایر در سالن شهدای خلبان مجموعه ورزشی کوثر این شهرستان به اتمام رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از شهرستان ملایر،به همت سازمان مردم نهاد ورزش یاران نوشیجان و همکاری اداره ورزش و جوانان و هیئت فوتبال یک دوره مسابقات فوتسال با نام جام جوان گرامی داشت هفته جوان و اعیاد شعبانیه در سالن شهدای خلبان مجموعه ورزشی کوثر این شهرستان برگزار شد.

تعداد دوازده تیم از تیمهای رسمی و محلات شهرستان ملایر در این دوره از مسابقات شرکت کردندو در چهار گروه سه تیمی برای کسب مقام و رتبه برتر آن در سالن شهدای خلبان در دیدارهایی دوستانه و جذاب به مصاف هم رفتند.

در نهایت تیم امیر اسپرت ملایر با غلبه بر حریفان خود عنوان قهرمانی این مسابقات را از آن خود کرد و تیمهای سروش و شهید احمدوند به ترتیب به عناوین نایب قهرمانی و سومی این مسابقات دست یافتند.
در پایان و طی مراسمی با حضور ریاست هیئت فوتبال شهرستان ملایر با اهداء حکم و کاپ قهرمانی از تیمهای برتر و همچنین با اهداء لوح تقدیر و تندیس از بهترین بازیکن , بهترین دروازه بان و آقای گل این مسابقات از سوی سمن مربوطه تجلیل و تقدیر به عمل آمد.
دفعات مشاهده : 18
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz