شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 17 فروردين 1400 - 09:42

قهوه تک قهرمان مسابقات فوتبال جام نوروزی بخش مرکزی شهرستان ملایر

مسابقات فوتبال جام نوروزی یادبود سردار دلها با قهرمانی تیم قهوه تک در زمین خاکی روستای ازناوله از توابع بخش مرکزی شهرستان ملایر پایان یافت .

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از شهرستان ملایر،مسابقات فوتبال جام نوروزی یادبود سیدالشهدای مقاومت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به همت هیئت روستایی و بازیهای بومی محلی با همکاری اداره ورزش و جوانان در زمین خاکی این روستا با هدف ایجاد انگیزه و جذب جوانان روستایی به ورزش و شور و نشاط اجتماعی برگزار شد.

هشت تیم از روستاهای این بخش چون جوزان , گوراب , فروز و .. در این دوره از مسابقات شرکت کردند و برای کسب مقام و رتبه برتر آن در دیدارهایی دوستانه و جذاب به مصاف هم رفتند.

تیم های شهدای جوزان و قهوه تک (منتخب روستاهای گوراب و ازناوله ) با شکست حریفان خود به فینال این مسابقات راه یافتند که تیم قهوه تک توانست با نتیجه ۳ بر ۱ پیروز میدان شود و به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات دست پیدا کند.

در پایان و طی مراسمی به پاس قدر دانی از زحمات و تلاشهای تیمهای شرکت کننده و عوامل اجرایی این مسابقات از سوی هیئت روستایی و بازیهای بومی محلی با اهداء حکم و کاپ قهرمانی از تیمهای برتر و همچنین با اهداء لوح سپاس و هدایا از داوران و عوامل اجرایی این مسابقات تجلیل و تقدیر به عمل آمد.

شایان ذکر است شرکت در این مسابقات به صورت رایگان بوده و تیم قهوه تک از سوی داوران و ناظران این مسابقات و هیئت مربوطه به عنوان نماینده بخش مرکزی انتخاب و مجوز حضور در مسابقات بین بخشی را دریافت کرد .
دفعات مشاهده : 18
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz