شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 17 فروردين 1400 - 09:35

کمیته فرهنگی و بسيج اسپوکس استان همدان تشکیل شد.

میلاد وجدانی سرپرست اسپوکس استان همدان از تشکیل کمیته های فرهنگی و بسيج رشته اسپوکس در دو بخش آقایان و بانوان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از روابط عمومی اسپوکس؛ میلاد وجدانی سرپرست اسپوکس استان همدان از برگزاری جلسه توجیهی و معارفه مسولین کمیته های فرهنگی و بسيج خبر داد و افزود : نهادینه سازی فرهنگ اسلامی و روحیه بسیجی ، ارتقای تعاملات اجتماعی و دانش فرهنگی ، ترویج فرهنگ عفاف و پایبندی به ارزش ها در ورزش بانوان ، ترویج اخلاق و منش پهلوانی ، فرهنگ ایثار،جهاد و شهادت ، گسترش و ترویج فرهنگ بسیجی در میان ورزشکاران و قهرمانان ورزشی از اهداف اصلی تشکیل این کمیته ها می باشد.
وجدانی افزود : تولید فکر ، ایده ، راهبرد و ساز و کارهای متناسب برای تحول و استحکام درونی و همفکری در راستای اعتلا و اثر بخشی بیرونی ، هم اندیشی برای توسعه و ترویج گفتمان ولایت ، فرهنگ و تفکر بسیجی و جریان سازی فکری در جامعه ورزشی اسپوکس استان از اساسی ترین وظایف کمیته های فرهنگی و بسيج می باشد.
میلاد وجدانی خاطر نشان کرد : در اردیبهشت ماه ۶ برنامه ی فرهنگی و ورزشی برگزار و به منظور محرومیت زدایی و حمایت از جوانان کلاسهای آموزشی اسپوکس به صورت رایگان در مناطق محروم راه اندازی خواهد شد.
راهله ترکیان سرپرست نایب رییسی بانوان افزود : ورزش بانوان باید مورد توجه قرار گیرد و تمام توان خود را جهت ترویج و گسترش رشته اسپوکس بانوان در سطح استان بکار خواهیم گرفت.
در پایان جلسه با تبیین وظایف کمیته های فرهنگی و بسيج طی احکامی جداگانه از سوی میلاد وجدانی : حجت الاسلام والمسلمین بهزاد بابایی اختر به عنوان سرپرست کمیته فرهنگی آقایان، محمد قاضی خانی به عنوان سرپرست کمیته بسیج برادران، خانم مینا کرمی به عنوان سرپرست کمیته فرهنگی بانوان و خانم انسیه امانی به عنوان سرپرست کمیته بسیج خواهران منصوب شدند.
دفعات مشاهده : 55
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz