شرح
تاريخ خبر :  دوشنبه 16 فروردين 1400 - 09:08

به مناسبت گرامی داشت هفته جوان و اعیاد شعبانیه توسط سمن همراهان طبیعت زیبا انجام شد :
برگزاری تور سامن گردی در بخش سامن شهرستان ملایر

سازمان مردم نهاد همراهان طبیعت زیبا اداره ورزش و جوانان با برگزاری تور فرهنگی ,آموزشی سامن گردی هفته جوان و اعیاد شعبانیه را در بخش سامن شهرستان ملایر گرامی داشت .

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از شهرستان ملایر،تور سامن گردی به همت سازمان مردم نهاد همراهان طبیعت زیبا با همکاری اداره ورزش و جوانان , مسئول نمایندگی اداره ورزش و جوانان بخش سامن به مناسبت گرامی داشت هفته جوان و اعیاد شعبانیه در راستای آشنایی جوانان با طبیعت بکر و زیبای سامن و بناهای تاریخی این بخش برگزار شد .

کارگاه آموزشی طبیعت گردی با هدف استفاده درست و مطلوب از طبیعت , بازدید از بناهای تاریخی این بخش چون عمارت بوم گردی حسینی و شهر پنهان سامن , کارگاهای آموزشی آشنایی با رسوم و سنتهای غنی مردم سامن در فرارسیدن سال نو و .. از برنامه های متنوع فرهنگی , آموزشی این تور یک روزه بود که برا ی آشنایی بیشتر گردشگران جوان شرکت کننده با رعایت پروتکل های بهداشتی پیشگیری از کرونا ویروس برگزار شد تا جوانان با قابلیتها و ظرفیت بالای کهن شهر سامن بیشتر آشنا شوند.

لطیفی معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به اتفاق هیئت همراه , کارکنان اداره ورزش و جوانان شهرستان ملایر, تنی چند از دبیران سازمانهای مردم نهاد این شهرستان پیشکسوتان ورزشی , قهرمانان و ورزشکاران بخش سامن در این تور حضور داشتند.

معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان همدان ضمن تبریک سال نو و گرامی داشت اعیاد شعبانیه و هفته جوان مشارکت هر چه بیشتر جوانان را در پیشبرد اهداف امور جوانان و امور فرهنگی ورزشی در قالب سمنها را بسیار ارزشمند و حمایت و گستردگی هر چه بیشتر سمنها را امری مهم و ضروری دانستند.
دفعات مشاهده : 18
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz