شرح
تاريخ خبر :  دوشنبه 16 فروردين 1400 - 08:59

برگزاری جشنواره جوان گرامی داشت هفته جوان و اعیاد شعبانیه در شهرستان ملایر

سمن مسیر مهر نوشیجان اداره ورزش و جوانان با برگزار ی جشنواره جوان در حسینیه قمر بنی هاشم (ع) روستای نامیله از توابع بخش مرکزی شهرستان ملایر اعیاد شعبانیه و هفته جوان را گرامی داشت .

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از شهرستان ملایر، سازمان مردم نهاد مسیر مهر نوشیجان در آغاز سال نو مصادف با هفته جوان و اعیاد شعبانیه اقدام به برگزار ی جشنواره جوان در حسینیه قمر بنی هاشم (ع) روستای نامیله از توابع بخش مرکزی این شهرستان کرد که مورد استقبال بانوان و کودکان این روستا قرار گرفت .

در این جشنواره برنامه های متنوع آموزشی , فرهنگی و ورزشی چون کارگاه آموزشی خانواده ویژه بانوان , مشاوره گروهی تربیت فرزندان , مولودی خوانی , مسابقه دل نوشته نویسی برای امام زمان (عج),مسابقه نقاشی , مسابقه طناب زنی و .. به اجرا درآمد که در نوع خود بی نظیر و در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و آشنایی خانواده ها و کودکان با ائمه اطهار و احادیث آنان و دین شناسی بسیار مطلوب و اثر گذار بود.
فرشته امینی مسئول امور ورزش بانوان اداره ورزش و جوانان نیز از نحوه برگزاری این جشنواره بازدید و از زحمات شافعی دبیر سمن مسیر مهر نوشیجان تقدیر و تشکر به عمل آورد.

در پایان این مراسم به پاس قدر دانی از زحمات و تلاشهای شرکت کنندگان با اهداء لوح تقدیر و هدایا از سوی سمن مربوطه به نفرات برتر این جشنواره تجلیل و تقدیر به عمل آمد .
دفعات مشاهده : 26
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz