شرح
تاريخ خبر :  يك‌شنبه 15 فروردين 1400 - 09:24

هیئت ووشو شهرستان ملایر در آستانه آغاز سال نو و اعیاد شعبانیه برگزار کرد:
دوره آنلاین داوری درجه 2و 3 ووشو در سبکهای ساندا و تالو

هیئت ووشو شهرستان ملایر در راستای ارتقاء و بالا بردن سطح علمی داوران خود در آغاز سال نو به مناسبت گرامی داشت اعیاد شعبانیه دوره داوری درجه 2 و 3 ووشو در سبکهای ساندا و تالو به صورت آنلاین برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از شهرستان ملایر،دوره داوری درجه ۲ و ۳ ووشو در راستای ارتقاء درجه داوری و بالا بردن سطح علمی داوران این رشته ورزشی به همت هیئت ووشو این شهرستان و همکاری رئیس و نایب رئیس خوا چوان ووشو استان محمد شاهسوند و مهناز کوهی و نیز مربیان ارزنده این رشته ورزشی در شهرستان ملایر معصومه عابدی و الهه هزاوه در آستانه آغاز سال نو و به مناسبت گرامی داشت اعیاد شعبانیه در دو سبک ‌ساندا و تالو به صورت آنلاین و با حضور مدرسان بین المللی و ناظر رسمی فدراسیون ووشو کشور برگزار گردید.

تعداد ۴۱ نفر از داوران این رشته ورزشی از سراسر کشور در این دوره حضور داشتند و از آموزشهای ارائه شده توسط اساتید کشوری آن استفاده لازم را بردند و با موفقیت این دوره را به پایان رساندند.
سعید حیدری(رئیس خواچوان ووشو کشور) مدرس و داور بین المللی تالو ومسعود یوسف زاده مدرس و داور بین المللی ساندا از اساتید برجسته بین المللی این رشته ورزشی در کشور مدرسی این دوره آموزشی را برعهده داشتند.
دفعات مشاهده : 21
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz