شرح
تاريخ خبر :  شنبه 14 فروردين 1400 - 11:22

درخشش بانوی بسکتبالیست همدانی در اردوی انتخابی تیم ملی


آیناز رحیمی به لیست 12 نفره انتخابی تیم ملی راه یافت.به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان و به نقل از هیئت بسکتبال ،درخشش و ثبت رکورد بازیکن خوش تکنیک همدانی، خانم آیناز رحیمی در اردوی انتخابی تیم ملی بانوان زیر 15 سال مهارتهای فردی باعث شد تا این بانوی همدانی علاوه بر دعوت به مرحله نهایی، تنها بازیکنی باشد که از غرب کشور مجوز حضور در این اردو را بدست آورده است.مرحله نهایی انتخابی از روز دوشنبه 16 فروردین ماه لغایت جمعه 20 فروردین ماه سال جاری در سالن سلمان فارسی تهران برگزار می شود و پس از آن لیست نهایی تیم ملی که متشکل از هفت بازیکن می باشد جهت حضور در مسابقات آسیایی زیر 15 سال منتشر میشود. مسابقات آسیایی دختران زیر 15 سال در اردیبهشت ماه سال جاری برگزار خواهد شد.
آیناز رحیمی بازیکن کانون استعدادیابی نایریکا همدان بوده که الارقم سن کم سابقه چند سال حضور متوالی در لیگ های نوجوانان و دسته دو کشور را در کارنامه خود دارد.
رحیمی چهارمین بازیکن کانون نایریکا بوده که به اردوی تیم ملی دعوت می شود. پیش از این نیز صبا قادری نژاد ب مرحله دوم اردوی بلند قامتان کشور، و همچنین مانلی امیری و مبینا ابوترابی هم به اردوی مهارتهای فردی سال ۹۹ دعوت شده بودند.
دفعات مشاهده : 29
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz