شرح
تاريخ خبر :  پنج‌شنبه 14 اسفند 1399 - 21:41

رئیس اداره ورزش و جوانان بهار:
بهار ظرفیت بسیار خوبی در فوتبال دارد/ حضور ۲ تیم در لیگ برتر فوتبال استان همدان

رئیس اداره ورزش و جوانان بهار گفت: شهرستان بهار از گذشته تاکنون با داشتن بازیکنان ارزنده و تیم‌های فوتبال یکی از شهرستان‌‌های فوتبالی استان بوده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان و به نقل از بهار؛ علیرضا صفی زاده در مراسم تودیع و معارفه رئیس هیئت فوتبال شهرستان بهار اظهار داشت: شهرستان بهار از شهرهای فوتبالی و با ظرفیت بالای استان همدان در این رشته ورزشی است.
وی افزود: حضور ۲ تیم در لیگ برتر استان و در سال‌های اخیر حضور در لیگ دسته سوم فوتبال کشور با تیم ذوب و فلزات بهار نشان از ظرفیت خوب این شهرستان دارد.
وی با بیان اینکه استعدادهای درخشانی نیز در فوتبال بهار وجود دارند، گفت: در حال حاضر مجید شعبانی از بهار در تیم فوتبال شهرداری همدان در لیگ دسته دوم فعالیت دارد همچنین در لیگ بالاتر نیز محمدرضا سلیمانی از شهرستان بهار بازی می‌کند.
صفی زاده خاطرنشان کرد: در بحث داوری نیز داوران خوب نظیر مهدی الوندی و حامد رنجبر صولتی از بهار در لیگ‌های کشوری سوت می‌زنند.
وی با اشاره به تغییر و تحول در ریاست هیئت فوتبال شهرستان بهار بیان کرد: در استان نیاز دیدند آقای الوندی در پست دپارتمان داوری هیئت فوتبال استان فعالیت کند که این تغییر و تحول را به فال نیک می‌گیریم و حضور ایشان در استان افتخاری برای ورزش بهار است.
رئیس اداره ورزش و جوانان بهار عنوان کرد: آقای حامد رنجبر صولتی نیز از خانواده بزرگ فوتبال استان همدان هستند و به طور قطع توانایی بالایی دارند که امیدواریم مسبب خیر و برکت برای رشته فوتبال بهار باشند.
صفی زاده با اشاره به لزوم تقویت زیرساخت های رشته فوتبال در شهرستان بهار گفت: امیدواریم با حمایت دستگاه ورزش استان زیرساخت رشته فوتبال در شهرستان بهار و شهرهای صالح‌آباد، لالجین و مهاجران تقویت شود.
وی افزود: به طور قطع لازمه تقویت یک رشته ورزشی به ویژه فوتبال وجود بستر مناسب و زیرساخت‌های لازم است که امیدواریم در سال ۱۴۰۰ این مشکلات برطرف شود.
مهدی الوندی رئیس سابق هیئت فوتبال بهاز نیز در رابطه با این تغییر و تحول گفت: از اعتماد ریاست هیئت فوتبال استان همدان برای انتخاب بنده به عنوان دپارتمان کمیته داوران سپاسگزار هستم امیدوارم در سال‌های اخیر در هیئت فوتبال بهار نیز تاثیرگذار بوده باشم.
وی افزود: در این ایام در شهر بهار نیز تمام تلاش خود را انجام دادم که در حد توان بتوانیم قدم‌های خوبی را برداریم و برای ریاست جدید نیز آرزوی موفقیت دارم.
حامد رنجبر صولتی نیز با بیان اینکه به دنبال رشد بیشتر فوتبال شهرستان بهار هستم، گفت: بنده حضور در جامعه داوری را مدیون آقای الوندی هستم که انصافا در طول زندگی کمک‌های زیادی به بنده کرده‌اند.
رئیس هیئت فوتبال بهار عنوان کرد: در زمان مدیریت ایشان اقدامات خوبی در بهار صورت گرفته که امیدوارم بتوانیم ادامه دهنده راه مدیریت گذشته باشیم.
گفتنی است؛ در پایان حکم انتصاب رئیس هیئت فوتبال شهرستان بهار توسط کمال عربیان نایب رئیس هیئت فوتبال استان همدان اهدا شد همچنین با اهدای لوح از زحمات مهدی الوندی تقدیر صورت گرفت.
دفعات مشاهده : 62
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz