شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 13 اسفند 1399 - 21:48

نایب رئیس هیئت فوتبال استان همدان:
همدان سرشار از استعدادهای داوری فوتبال است

نایب رئیس هیئت فوتبال استان همدان گفت: همدان یکی از قطب‌های داوری کشور بوده و سرشار از استعدادهای ناب است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان و به نقل از روابط عمومی هیئت فوتبال استان همدان، کمال عربیان با اشاره به برگزاری دوره ارتقا درجه 2 داوری فوتبال اظهار داشت: خوشبختانه در چند ماه اخیر شاهد تحولات خوبی در دپارتمان داوری هیئت فوتبال استان هستیم در این مدت دوره‌های ارتقا داوری فوتبال و فوتسال برگزار شده است.
وی افزود: در این دوره از کلاس‌ ارتقا داوری درجه 3 به 2 فوتبال شاهد هستیم جوانان خوب و با استعدادی شرکت کرده‌اند که به طور قطع آینده داوری استان همدان را تضمین خواهند کرد.
نایب رئیس هیئت فوتبال استان همدان با بیان اینکه همدان از گذشته تاکنون در بحث داوری از استان‌های صاحب نام کشور بوده است، گفت: وجود 3 داور بین‌المللی در حال حاضر در همدان نشان می‌دهد که استان همدان پرچمدار داوری در کشور است.
عربیان خاطرنشان کرد: استان همدان سرشار از استعدادهای ناب داوری فوتبال و فوتسال در دو بخش آقایان و بانوان است.
وی با اشاره به سیاست هیئت فوتبال استان همدان در حمایت از جامعه داوری بیان کرد: هدف‌گذاری ما پرورش و استعدادیابی داوران بوده و با برگزاری دوره‌های مختلف به دنبال افزایش داوران استان هستیم.
نایب رئیس هیئت فوتبال استان همدان عنوان کرد: از داوری در لیگ دسته اول و برتر استان تا رسیدن به سطوح بین‌المللی باقدرت از داوران خود حمایت می‌کنیم چون اعتقاد داریم استان ما می‌تواند قطب اصلی داور کشور باشد.
رئیس دپارتمان داوری هیئت فوتبال استان همدان نیز با اشاره به دوره داوری درجه 2 فوتبال گفت: کلاس داوری درجه 2 فوتبال از امروز چهارشنبه 13 اسفند ماه با حضور 20 داور از تمامی شهرستان‌های استان در مجموعه ورزشی شهید حاجی بابایی آغاز شد.
مهدی الوندی افزود: آزمون کتبی و عملی کلاس درجه 2 فوتبال استان همدان نیز روز جمعه 15 اسفند ماه از نفرات شرکت کننده گرفته خواهد شد.
وی با اشاره به مدرس دوره بیان کرد: مدرس کلاس داوری درجه 2 فوتبال مهرداد ذهبی از مدرسین بومی و توانمند استان همدان هستند.
رئیس دپارتمان داوری هیئت فوتبال استان همدان عنوان کرد: سال 1400 نیز برگزاری مداوم این دوره‌ها را در سطح‌های مختلف در دستور کار قرار داده‌ایم تا بتوانیم بیش از پیش داوران خود ارتقا دهیم.
دفعات مشاهده : 61
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz