شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 13 اسفند 1399 - 11:16

سمن های حوزه ورزش وجوانان در شهرستان کبودراهنگ نسبت به سال قبل رشد دوبرابری داشته است

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان کبودراهنگ گفت: طی 6 ماه دوم سال جاری تاسیس سازمان های مردم نهاد در حوزه ورزش و جوانان در شهرستان کبودراهنگ افزایش یافته است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان و به نقل از شهرستان کبودراهنگ : رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کبودراهنگ اظهار داشت: در سال جاری تعداد سازمان های مردم نهادی که در حوزه جوانان فعال هستند، در شهرستان از 3 مورد در سال قبل به 7 مورد افزایش یافته وبه ثبت رسیده است.
قراگوزلو با اشاره به ضرورت افزایش فعالیت ها و مشارکت های مردمی در حوزه های ورزش و جوانان افزود: تا نیم سال اول سال جاری در شهرستان کبودراهنگ 3 سازمان مردم نهاد در حوزه جوانان به ثبت رسیده بود که نیم سال دوم سالجاری رشد دو برابری داشته که این سازمانهای مردم نهاد به نام های نشاط آفرینان پویای جوان که در زمینه اجتماعی،شاعران جوان آقکند در زمینه فرهنگی، ورزشکاران پویای علیصدردر زمینه اجتماعی و احیا گران ورزش گزل بدال نیز در زمینه اجتماعی به ثبت رسیده اند.
وی بیان کرد: سازمان های مردم نهاد بازوی توانمند دولت برای برطرف کردن مشکلات هستند؛ اعضای آن را افراد داوطلب و برگرفته از دل جامعه تشکیل می دهند که بهتر می توانند دغدغه افراد را درک کنند. افرادی که در این حوزه ورود پیدا می کند نه قشر ضعیف و نه قشر ثروتمند جامعه هستند بلکه افرادی حاضر در سازمان های مردم نهاد قشر متوسط جامعه می باشند که دغدغه مند و داوطلب هستند.
دفعات مشاهده : 64
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz