شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 13 اسفند 1399 - 00:27

رئيس هیات بسکتبال استان همدان :
نداشتن سپانسر یکی از مهمترین دلایل حذف تیم خانه بسکتبال اسدآباد بود

رئيس هیات بسکتبال استان همدان گفت: نداشتن اسپانسر یکی از مهمترین دلایل شکست و حذف تیم خانه بسکتبال اسدآباد در مسابقات امسال به عنوان تنها نماینده استان همدان در لیگ دسته یک بسکتبال کشور بود.

ب‍ به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از شهرستان اسدآباد؛ پرویز ریحانی اظهار کرد:در صورت هر گونه حمایت نیز حمایت ها بیشتر توسط اداره کل ورزش و جوانان استان و نیز هیات بسکتبال استان و شهرستان و مقداری هم کمک و حمایت های فرماندار شهرستان و نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی بوده که البته این حمایت و کمک های مالی برای لیگ دسته یک کشور کافی و وافی نبود و قطعا با نداشتن اسپانسر نتیجه مطلوبی نمی توان از مسابقات گرفت.
وی تصریح کرد:اگر تیم دارای اسپانسر بود و برای تیم اسپانسر تعیین می شد با حمایت های اسپانسر امکان جابه جا کردن بازیکن و تعیین یک سرمربی حرفه ای برای تیم وجود داشت که بتواند با بازی خود در کشور حرف برای گفتن داشته باشد و بدرخشد.
ریحانی با اشاره به اینکه ماحصل تیم لیگ ما در ورزش استان همدان تیم پاس است که مسولین از آن حمایت می کنند و از لحاظ مالی همچنان دارای مشکل است خاطر نشان کرد:باید برای تیم یک اسپانسر بخش خصوصی جذب شده و بخش خصوصی برای حمایت از تیم وارد میدان شوند که متاسفانه عدم رغبت بخش خصوصی به اسپانسری تیم های ورزشی در استان همدان دارای ضعف است.
وی همچنین یکی ازدلایل شکست تیم خانه بسکتبال در این دور از مسابقات را سرمربی تیم دانست و گفت:هماهنگی های لازم را در مسابقات برای تیم انجام دادیم و یکی از مربیان استان همدان برای تیم گذاشته شد که با انتخاب این سرمربی نتایج دور رفت عالی بود اما در دور برگشت متاسفانه با کنار گذاشتن سرمربی قبل مدیریت ضعیف شد و مربی دور برگشت که توان مربی گری و سرمربی گری لیگ دسته یک کشور را داشته باشد در حد لیگ دسته یک کشور نبود.
ریحانی در ادامه با بیان اینکه مدیریت داخلی تیم هم باید قوی تر عمل می کرد افزود:در لیگ دسته یک کشور هر چقدر کادر فنی قوی تر باشد و کادر فنی تیم را درست مدیریت کند ،تیم راحت تر در مسابقات شرکت می کند .
ریحانی مطرح کرد:حضور به تنها در لیگ دسته یک کشور یک تفکر غلط بوده و اینکه فقط یک تیم در لیگ دسته یک کشور حضور یابد کاملا تفکر اشتباهی است بلکه باید با جذب اسپانسر و نیز برنامه ریزی دقیق و سرمربی حرفه ای و کادر فنی قوی و جذب بازیکنان در حد لیگ در مسابقات لیگ دسته یک کشور حضور یافت که بتوان در کشور حرفی برای گفتن داشته باشیم.
دفعات مشاهده : 54
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz