شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 13 اسفند 1399 - 00:21

‍ سرمربی سابق خانه بسکتبال اسدآباد: عملکرد تیم در دور سوم مسابقات رضایت بخش نبود

سرمربی سابق خانه بسکتبال اسدآباد گفت: عملکرد تیم خانه بسکتبال در دور سوم مسابقات بسکتبال لیگ دسته یک کشور در مرحله پلی آف رضایت بخش نبوده و به طور قطع در صورت وجود سرمربی توانمندتر نتیجه ای که خانه بسکتبال اسدآباد در لیگ دسته یک بسکتبال کشور به دست آورد، این چنین نمی بود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از شهرستان اسدآباد؛ سجاد عطایی با بیان اینکه تیم بسکتبال اسدآباد در دوره اول مسابقات سه برد و یک باخت کسب کرد، افزود: متأسفانه در دور برگشت مرحله دوم این نتیجه به یک برد و سه باخت تغییر یافت و دو روز پیش در پایان پلی آف مسابقات لیگ دسته یک کشور در گروه شمال به میزبانی همدان ابتدا بازی اول با اختلاف ۲۲ و در بازی دوم با اختلاف ۲۶ امتیاز به تیم آتشی تهران واگذار و از دور مسابقات لیگ دسته یک کشور حذف شد. 
وی با اشاره به استعفای خود از سرمربیگری تیم بسکتبال اسدآباد در بهمن ماه سال جاری اظهار کرد: متأسفانه یکی از دلایل استعفایم مداخله های سرمربی فعلی در امور فنی تیم بود که در مرحله دوم مسابقات به میزبانی استان کردستان موجب عدم تمرکز م شد و این امر موجبات استعفایم را به میل و اراده خودم رقم زد.
عطایی در ادامه بیان کرد: علاوه بر ارزیابی های بنده از عملکرد سرمربی فعلی تیم بسکتبال اسدآباد، نداشتن اسپانسر و عدم جذب بازیکن برای مسابقات مرحله پلی آف از دیگر دلایل حذف تیم بسکتبال اسدآباد در مسابقات امسال بود.
سرمربی سابق خانه بسکتبال اسدآباد همچنین خاطرنشان کرد: تیم بسکتبال اسدآباد علاوه بر حمایت های مالی و جذب اسپانسر برای تیم، نیاز به جذب بازیکنانی در اندازه لیگ دسته یک کشور برای تیم بود تا به روند روبه رشد تیم کمک کند.
وی خاطرنشان کرد: ۷۰ درصد از بازیکنان تیم خانه بسکتبال اسدآباد بومی استان بودند که از بین این بازیکنان تنها چند نفر توانایی بازی در لیگ دسته یک کشور را داشتند که امید است با حمایت های جامعه ورزشی و جذب اسپانسر این تیم به نتایج مطلوبی دست یابد.
دفعات مشاهده : 54
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz