شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 12 اسفند 1399 - 13:50

رئیس هیئت سوارکاری استان همدان خبر داد:
حضور 6 سوارکار همدانی در مسابقات کشوری پرش با اسب

رئیس هیئت سوارکاری استان همدان از حضور 6 سوارکار همدانی در مسابقات کشوری پرش با اسب خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، سید وحید برقعی با اعلام این خبر، اظهار کرد: هشتمین دوره مسابقات کشوری پرش با اسب « جام صدران پیشرو اسب » از روز گذشته آغاز تا عصر جمعه ۱۵ اسفند در مجموعه سوارکاری آزمون تهران ادامه خواهد داشت.
وی گفت: در این دوره از رقابت‌ها ۳۲۰ سوارکار و اسب شرکت کننده از استان های تهران ، البرز، همدان، خراسان رضوی، اصفهان، مرکزی ، فارس و کرمان در ۱۵ رده مسابقه تور کوچک،تورمتوسط ، تور بزرگ، تور نونهال و نوجوان( جونیور) و تور مالکین با یکدیگر در سالن سرپوشیده باشگاه سوارکاری آزمون تهران مسابقه خواهند داشت تا مقام های برتر هر رده ی تورها و در هر روز از جام صدران پیشرو اسب مشخص شود.
رئیس هیئت سوارکاری استان همدان، گفت: علیرضا بختیاری ، محسن حدادیان ، امیرحسین احمدی ثابت ، فرزاد سهیل قاسمی و محمد معروفی شش سوارکار هیئت ورزشی سوارکاری استان همدان در این رقابت‌ها خواهند بود.
وی افزود: حضور سوارکاران صاحب نام پرش با اسب کشور در این رقابت‌ها و بعنوان آخرین مسابقه رسمی سال ۱۳۹۹ فدراسیون سوارکاری ایران، رقابتها را فشرده و پیش بینی کسب مقام را برای شرکت کنندگان دشوار کرده است.
گفتنی است تصاویر این مسابقات و رقابت سوارکاران مکتب سوارکاری همدان را از لینک پخش زنده live.feiri.ir می توانید مشاهده کنید.
دفعات مشاهده : 124
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz