شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 12 اسفند 1399 - 13:06

رئیس فدراسیون تنیس جمهوری اسلامی ایران:
توسعه هیئت های تنیس استان همدان در دستور کار باشد

رئیس فدراسیون تنیس جمهوری اسلامی ایران، گفت: توسعه هیئت های تنیس استان همدان در دستور کار باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، داود عزیزی ظهر سه شنبه در مجمع انتخاباتی هیئت تنیس استان همدان که با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، معاونین اداره کل و نمایندگان داوران، مربیان، ورزشکاران و هیئت های شهرستانی برگزار شد با تاکید بر اینکه توسعه زیرساخت های تنیس استان همدان یکی از مهم ترین شاخص برای برگزاری مسابقات است، اظهار کرد: خوشبختانه استان همدان به لحاظ نیروی انسانی به برکت حضور برادران برقعی از پتانسیل ویژه ای برخوردار است.
وی گفت: انتظار داریم در سال آینده شاهد احداث حداقل 8 زمین تنیس در استان همدان باشیم تا بتوانیم سقف شیشه ای که مانع توسعه همه جانبه و هرچه بیشتر تنیس استان همدان می شود را برداریم.
رئیس فدراسیون جمهوری اسلامی ایران، تصریح کرد: استان همدان در حال حاضر داری 230 بیمه شده ورزشی در رشته تنیس است که این نشان از پویایی این ورزش طی یک سال گذشته علیرغم شیوع ویروس کرونا دارد.
وی با بیان اینکه همدل بودن از همکار بودن حائز اهمیت تر است، گفت: امیدواریم در آینده ای نه چندان دور با حضور در استان همدان شاهد بهره برداری از زیرساخت های توسعه محور تنیس باشیم.
گفتنی است در این مجمع عادل برقعی به عنوان تنها کاندیدای این هیئت با اخذ 14 رای از مجموع 14 رای ماخوذه برای 4 سال آینده به عنوان رئیس هیئت استان همدان انتخاب و ابقاء شد./03
دفعات مشاهده : 93
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz