شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 06 اسفند 1399 - 10:24

در راستای ارتقاء سطح علمی کوهنوردان ملایری انجام شد :
برگزاری دوره آموزشی هواشناسی کوهستان در شهرستان ملایر

هیئت کوهنوردی شهرستان ملایر در راستای ارتقاء سطح علمی کوهنوردان ,دوره هواشناسی کوهستان را در سالن کنفرانس استادیوم تختی برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از شهرستان ملایر،دوره آموزشی هواشناسی کوهستان از دوره های رسمی فدراسیون کشور به همت هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی شهرستان ملایر در سالن کنفرانس مجموعه ورزشی تختی این شهرستان با هدف جذب مربی و در راستای ارتقاء سطح علمی کوهنوردان این شهرستان با رعیت کامل پروتکل های بهداشتی پیشگیری از کرونا ویروس برگزار شد .

محسن هاشمی نژاد از مدرسین حاذق و شایسته فدراسیون کوهنوردی کشور استادی این دوره آموزشی را بر عهده داشت.

تعداد 25 نفر از کوهنوردان ملایری در دو بخش آقایان و بانوان در این دوره آموزشی شرکت کردند و به فراگیری آموزشهای لازم آن پرداختند.

دوره آموزشی هواشناسی کوهستان از دوره های پیش نیاز مربیگری این رشته ورزشی می باشد و شرکت کنندگان با کسب نمره قبولی در آزمون آن گواهینامه فدراسیونی دریافت خواهند کرد.
شایان ذکر است در سال جاری با توجه به شرایط سخت کرونایی و اخذ مجوز از مراجع ذیصلاح تعداد چهارده دوره از دوره های رسمی فدراسیون کوهنوردی توسط هیئت کوهنوردی این شهرستان برگزار شده مورد استقبال کوهنوردان ملایری قرار گرفته است .
دفعات مشاهده : 41
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz