شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 05 اسفند 1399 - 17:42

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان:
سازمان های مردم نهاد جوان غیرفعال استان همدان پالایش شوند

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، گفت:سازمان های مردم نهاد جوان غیرفعال استان همدان پالایش شوند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، حمید سیفی در نشست هم اندیشی با سازمان های مردم نهاد استان همدان که در سالن ابن سینا همدان برگزار شد با بیان اینکه جوانان مهره های اصلی تدوام نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در گام دوم انقلاب است، اظهار کرد: جوانان ما همیشه باید از خداوند بخواهند که لیاقت بانی خیر بودن را داشته باشند و همراه در این راه قدم بردارند.
وی با بیا اینکه مطالبه گری، پیگیری و به نتیجه رساندن امور باید در دستور کار جوانان باشد، تصریح کرد: کشور ما با عبور از بحران های مختلفی چون جنگ تمام عیار تحمیلی و ده ها حادثه گوناگون امروز به این نقطه رسیده است که عزتمندانه در دنیا حرف برای گفتن دارد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با تاکید بر اینکه باید زمینه را برای تحولات و توسعه همه جانبه هرچه بیشتر در گام دوم انقلاب ایجاد کنیم، گفت: نباید خود را متکی به مسئولین بدانیم و باید مستقل باشیم.
وی با بیان اینکه باید مطالبه گری را با تموم وجود بپذیریم، گفت: امروز استفاده از ادبیات نا امیدکنند بزرگترین خطای راهبردی است لذا باید توجه داشته باشیم ناخواسته در میدان دشمن وارد نشویم.
سیفی با اشاره به اقدامات زیرساختی انجام شده در اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، اظهار کرد: خوشبختانه با تلاش های صورت گرفته و رایزنی های متعدد موفق شدیم بدهی های 12 سال گذشته اداره کل را پرداخت کنیم.
وی با تاکید بر اینکه توجه به حوزه جوانان از دستورات و تاکیدات مقام عالی وزارت ورزش و جوانان به اینجانب و همه مدیران کل است، گفت: رهبر معظم انقلاب همواره توجه ویژه ای به جوانان داشته و دارند چراکه در مواقع نیاز بدون هیچ چشم داشتی هرچه در توان دارند را در کف اخلاص می گذارند و به میدان عمل می آیند.
مدیرکل ورزش و جوانان با تاکید بر اینکه باید شفافیت در امورات باشد، گفت: در خصوص تعداد سازمان های مردم نهاد فعال انتظار داریم پالایشی دقیق با هدف بهبود کیفت ارائه خدمت و همچنین تلاش برای جذب جوانان فعال صورت بگیرد./03
دفعات مشاهده : 49
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz