شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 05 اسفند 1399 - 12:21

همدان پیشتاز در دوره های مربیگری همگانی

رییس هیات ورزش های همگانی همدان گفت: این استان جزو پیشتازان برگزاری دوره های مربیگری و کارگاه های دانش افزایی رشته های زیرمجموعه ورزش همگانی کشور است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان و به نقل از هیئت همگانی ،هادی سبزواری اظهار داشت: شیوع کرونا مانع از فعالیت های آموزشی ورزش های همگانی همدان نشد و حتی به صورت آنلاین نسبت به برگزاری کلاس ها و کارگاه ها اقدام کردیم.
وی اضافه کرد: از ابتدای امسال تاکنون 20 دوره آموزشی به صورت آنلاین و حضوری برگزار شده است و قرار است تا پایان سال نخستین دوره مربیگری بادی پامپ درجه سه کشور در همدان اجرا شود.
سبزواری خاطرنشان کرد: برگزاری نخستین کارگاه بازی های رومیزی، اولین کارگاه جامپینگ فیتنس بانوان، آزمون مرحله هفت یوگا، سمینار کراس ترینینیگ، کارگاه طراحی تمرین و کارگاه تغذیه نیز در دستور کار است.
وی اجرای طرح ورزش در خانه را یکی از دستاوردهای مهم ورزش همگانی همدان در سال جاری دانست و گفت: در این طرح هیات همگانی استان سال موفقی را سپری کرد و جزو برترین های کشور بود.
رییس هیات ورزش های همگانی همدان جایگاه مربیان همدان در کشور را مطلوب دانست و گفت: تا پایان امسال نیز یکصد مربی جدید به خانواده بزرگ مربیان همگانی این استان افزوده خواهند شد.
وی افزود: هم اکنون بیش از 2 هزار و 500 مربی در رشته های مختلف ورزش های همگانی استان همدان فعالیت دارند ضمن اینکه بیش از 20 هزار ورزشکار سازمان یافته داریم.
همدان یکی از استان های نمونه در توسعه ورزش های همگانی کشور است.
دفعات مشاهده : 37
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz