شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 05 اسفند 1399 - 09:38

دوره درجه ۳ مربیگری و داوری کبدی و دوره تئوری مربیگری در همدان برگزار می شود

رئیس هیئت کبدی استان همدان از آغاز ثبت نام دوره مربیگری و داوری درجه ۳ کبدی و دوره تئوری مربیگری به میزبانی همدان خبر داد.به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان و به نقل از هیئت کبدی همدان؛ سید مصطفی موسوی با بیان این مطلب افزود: مربیان و داوران از سرمایه‌های اصلی رشته کبدی می باشند و نقش بسزایی در جذب بازیکنان و علاقمندان به این رشته ورزشی دارند.

موسوی ضمن تاکید بر نقش مربیان در جذب بازیکنان بیان داشت مربیان اصلی ترین نقش را در جذب و ماندگاری بازیکنان دارند به همین منظور لازم است به صورت مرتب دانش خود را به روز نمایند.

موسوی ادامه داد یکی از برنامه‌های اصلی هیئت از زمان شروع به فعالیت مدیریت جدید افزایش دانش مربیان و داوران این رشته مفرح بوده و برگزاری دوره‌های مختلف آموزشی می‌تواند در این راستا به دانش افزایی آنها کمک نموده و مربیان جدید را به سیستم هیئت کبدی استان معرفی نماید

رئیس هیئت کبدی استان همدان با اشاره به نقش بانوان در جامعه امروزی بیان داشت توانایی‌ها و استعدادهای بانوان در عرصه های مختلف بر هیچ کس پوشیده نیست و بانوان به عنوان یکی از ارکان اصلی جامعه مشغول به فعالیت در حوزه های مختلف می باشند.

وی ادامه داد در رشته کبدی نیز بانوان هم پای آقایان در عرصه‌های مختلف جهانی و آسیایی درخشیدن و مدال‌های خوش رنگی را برای کشور به ارمغان آوردند و یکی از برنامه های هیئت کبدی در استان نیز توجه به کبدی بانوان و تقویت فعالیت های ایشان است.

موسوی ضمن اشاره به جایگاه کبدی بانوان بیان داشت با توجه به پتانسیل‌ها بالای بانوان در پرورش استعدادهای درخشان انتظار می‌رود با برگزاری دوره های داوری و مربیگری در حوزه بانوان شاهد حضور استعدادهای درخشانی در رشته‌های کبدی و در آینده نزدیک باشیم.

سید مصطفی موسوی در پایان بیان داشت مطابق برنامه پیش‌بینی شده به زودی یک دوره آموزشی مربیگری و داوری درجه ۳ در رشته کبدی و دوره تئوری مربیگری به میزبانی هیئت کبدی برای تمامی رشته های ورزشی در شهر همدان برگزار خواهد شد و از علاقمندان دعوت به عمل می آید با در دست داشتن مدارک لازم جهت ثبت نام به کمیته آموزش هیئت کبدی استان مراجعه نمایند.
دفعات مشاهده : 36
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz