شرح
تاريخ خبر :  دوشنبه 04 اسفند 1399 - 23:38

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان خبر داد:
اختصاص ۴۲ هکتار زمین ویژه پیست موتور سواری در شهرستان فامنین

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان از اختصاص ۴۲ هکتار زمین ویژه پیست موتور سواری در شهرستان فامنین خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، حمید سیفی در آئین تجلیل از مربیان، قهرمانان، روسا و نواب رئیس هیئت های ورزشی شهرستان فامنین که با حضور فرماندار شهرستان برگزار شد ضمن تبریک میلاد امام جواد(ع)، اظهار کرد: تلاش می کنیم فامنین در بحث ورزش به جایگاه اصلی خود برسد.
وی با بیان اینکه توسعه زیرساخت های ورزشی استان همدان خصوصا شهرستان فامنین در دستور کار قرار دارد، گفت: یکی از پروژه هایی که با حمایت فرماندار شهرستان به دنبال تسریع در ساخت آن هستیم پروژه استادیوم یک هزار و ۵۰۰ نفری فامنین است که اقدامات خوبی با کمک مسئولین در دست اجرا است.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، گفت: خوشبختانه با پیگیری های صورت گرفته توسط اداره ورزش و جوانان، حمایت های مجدانه و قابل تقدیر فرماندار جهادی شهرستان و مساعدت منابع طبیعی ۴۲ هکتار زمین برای ساخت پیست موتور سواری و اتومبیل‌رانی و همچنین پیست اسب‌سواری اختصاص داده شده که در آینده نزدیک شاهد عملیات اجرایی آن خواهیم بود.
وی افزود: شهرستان فامنین در رشته موتورسواری از پتانسیل و استعدادهای خوبی برخوردار است که می توانند در مسابقات کشوری و فراملی بدرخشند.
سیفی در ادامه با تاکید بر اینکه دوران قهرمانی همچون برق و باد می گذرد و تنها چیزی که می ماند شاد کردن دل مردم است، گفت: امروز باید بیش از پیش به فکر امید دادن به جامعه باشیم و نگذاریم افرادی با نیات مشخص در دل و روح جوانان و نوجوانان ما نفوذ کنند.
وی با بیان اینکه نباید بخاطر موانعی چون کرونا و زیرساخت ها فعالیت خود را متوقف کنیم چراکه فرصت ها یکی پس از دیگری در حال گذر است، گفت: ورزش همگانی و ورزش در منزل تعطیلی ندارد و همواره در هر شرایطی می تواند تداوم داشته باشد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با اشاره به نقش کلید روسای هیئت های ورزشی در پویایی ورزش استان، گفت: پیشکسوتان گل سرسبد ورزش ما هستند و امروز هرچه که داریم از برکت وجود این عزیزان است امیدواریم بتوانیم درس هایی را که از این عزیزان فرا گرفته ایم در عمل به اجرا بگذاریم.
وی خاطرنشان کرد: مدیر ورزش فامنین از مدیران فعال و جهادی است چراکه زمان و مکان برای ایشان مهم نیست و همواره در اختیار امور ورزش و تعالی ورزش شهرستان فامنین است.
شایان ذکر است در پایان این مراسم از قهرمانان، مربیان، داوران، روسا و نواب رئیس هیئت های ورزشی شهرستان فامنین با حضور فرماندار شهرستان تجلیل شد./03
دفعات مشاهده : 44
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz