شرح
تاريخ خبر :  دوشنبه 04 اسفند 1399 - 23:29

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان:
با تمام وجود از آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دفاع می‌کنیم/ مشارکت جمعی کلیدواژه توسعه

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با بیان اینکه همدلی و مشارکت جمعی کلیدواژه توسعه است، گفت: با تمام وجود از آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دفاع می‌کنیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، حمید سیفی در نخستین نشست فرهنگی بسیج ورزشکاران شهرستان رزن با بیان اینکه نبود ساختار در هر سازمانی باعث بحران و گرفتاری برای جامعه می شود، گفت: ساختاری که امروز باید مورد توجه باشد ساختن مدیرانی انقلابی برای کشور و آینده نظام است‌.
وی تصریح کرد: مدیران ما باید در مکتب شهدا تربیت شوند همچنان که در سال های قبل از این مکتب شهدایی گرانقدر چون شهید چیت سازیان تربیت شدند و برای ما و آیندگان اسوه اخلاق، بصیرت و صبر شدند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، خاطرنشان کرد: مدیرانی برای اداره کشور می خواهیم که با تعهدات عاطفی همراه باشند و بیش از وظایف محوله سازمانی در اختیار سازمان و اهداف نظام و انقلاب فعالیت کنند.
وی با بیان اینکه شهدا و جانبازان وظیفه خود را انجام دادند ما نیز امروز وظیفه داریم انقلاب را حفظ و به نسل جوان منتقل کنیم، گفت: دشمن نظاره گر آینده ایران است، منتظر هستند ببیند حضور مردم و اقشار مختلف در انتخابات به چه شکل است لذا باید هوشیارانه عمل کنیم.
سیفی با اشاره به اینکه حضور پیدا نکردن پای صندوق های رای خیانت به آرمان های نظام و انقلاب است، گفت: خطاهای خواسته و ناخواسته ما از تحرکات و غرض ورزی دشمن خطرناک تر است.
وی افزود: باید از چند دستگی ها و شکاف در جامعه پرهیز کنیم و همراه با همدلی و مشارکت جمعی که کلیدواژه های پیشرفت و آبادانی است به دنبال توسعه باشیم.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با بیان اینکه کشور ما از نظر منابع طبیعی و منابع انسانی با تمام دنیا متفاوت است، گفت: با تمام وجود از آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی دفاع می کنیم و تا آخر ایستاده ایم.
وی افزود: در بحث مشارکت ها استاندار محترم تاکیدات ویژه ای بر تعامل های سازمانی دارند ما نیز به تاسی از سیاست های ایشان آمادگی توسعه سطح روابط با دستگاه، سازمان ها و نهادهای مختلف استان با برگزاری جلسات کارشناسی و تخصصی داریم.
سیفی با اشاره به اینکه باید نگاه ما به مسائل چند وجهی باشد، گفت: شیوع کرونا در کشور موجبات بروز خسارات های مالی و جانی فراوانی شد اما در ابعاد دیگر این موضوع می توان به کاهش هزینه های ازدواج نظیر تالارها و هزینه های اضافی اشاره کرد که در رشد آمار ازدواج موثر بوده است.
گفتنی است در پایان این مراسم از بسیجیان ورزشکار، مربی، داور و تنی چند از قهرمانان شهرستان رزن تجلیل شد./03
دفعات مشاهده : 42
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz