شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 24 دي 1399 - 14:11

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان:
سکوت در برابر بی برنامه بودن پاس خیانت به ورزش استان است/مسئولین باشگاه پاس پاسخگو باشند

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با بیان اینکه مسئولین باشگاه پاس باید در رابطه با حواشی پس از باخت تیم فوتبال پاس همدان پاسخگو باشند، گفت: سکوت در برابر بی برنامه بودن پاس خیانت به ورزش استان است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، حمید سیفی در نشست صمیمی با ورزشی نویسان استان همدان ضمن تسلیت ایام شهادت جان‌سوز حضرت فاطمه زهرا(س)، اظهار کرد: خوشبختانه در حال حاضر ورزش استان همدان شاهد تحولات بسیار خوب و ارزنده‌ای است.
وی در ادامه با اشاره به راهیابی شیما صفایی به مسابقات انتخابی المپیک مناطق مختلف آسیا اظهار کرد: با توجه به عزم اراده‌ای که از شیما صفایی در تمرینات ایشان مشاهده کردیم موفقیت و درخشش ایشان دور از انتظار نیست.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با تأکید بر اینکه قهرمان جز خوش‌رویی و احترام خواهان چیزی نیستند، گفت: همه مسئولین ورزشی استان باید نسبت به پیگیری امورات قهرمانان و ورزشکاران اهتمام ویژه داشته باشند تا قهرمانان بتوانند با فراغ بال نسبت به اهداف قهرمانی خود در سطوح مختلف فعال باشند.
وی در ادامه با اشاره به اینکه آرزو حکیمی از قهرمانان قایقرانی استان همدان به ایران بازمی‌گردد، گفت: ایشان با توجه به ایجاد یک دوره فرصت مطالعاتی به خارج از کشور سفر کرده‌اند و این مهم ممکن است برای هر فردی اتفاق بی افتد اما با توجه به غیرت و روحیه ایشان نسبت به آب‌وخاک جمهوری اسلامی ایران به کشور بازخواهند گشت و همچنان برای کسب افتخار تلاش می‌کنند.
سیفی ادامه داد: خوشبختانه استان همدان دارای سدهایی است که می‌توان در مناطق بی‌خطر آن‌ها نسبت به راه‌اندازی محلی برای تمرین قهرمانان اقدام کرد در این زمینه با ادارات مربوط رایزنی‌های لازم در حال انجام است و تجهیزات نیز خریداری می‌شود.
وی ادامه داد: در بحث پروژه‌ها و برنامه‌های دهه مبارک فجر نیز پروژه‌های مختلف ورزشی در سطح استان داریم که به مرحله بهره‌برداری رسیده و با انجام مراحل پایانی در این دهه مبارک با حضور مسئولین ارشد کشور و استان همدان به بهره‌برداری می‌رسند.
مدیرکل ورزش و جوانان بابیان اینکه انقلاب اسلامی ایران نتیجه اتحاد و همدلی نیروهای متعهد و معتقد بود، گفت: امروز برای جلوگیری از سوءاستفاده دشمن درزمینهٔ های مختلف باید با همدلی و اتحاد تلاش کنیم و با پیشرفت روزافزون درزمینهٔ های مختلف علمی، پژوهشی، ورزشی، اقتصادی بر تحریم‌های همه‌جانبه دشمنان ایران اسلامی فائق آییم.
وی با اشاره به درخواست اصحاب رسانه استان همدان مبنی بر تأسیس باشگاه رسانه، اظهار کرد: برای ترویج ورزش بین اصحاب رسانه هر آنچه در توان باشد به کارخواهیم گرفت تا شاهد توسعه همگانی ورزش در استان همدان باشیم.
سیفی بابیان اینکه امروز جامعه ما در ابعاد مختلف تشنه فرهنگ‌سازی است، گفت: اصحاب رسانه با توجه به توان فرهنگی می‌توانند جریان ساز باشند و همیشه و همه‌جا برای انتشار مطالب خدا را در نظر داشته باشند.
وی در ادامه بابیان اینکه به تیم پاس و دست‌اندرکاران انتقاد دارم، گفت: تا به امروز به مسائل و حواشی پیرامون تیم پاس ورود نکردیم چراکه فکر می‌کردیم ساختار دارند و در ابتدا باید فرصتی به آن‌ها بدهیم اما متأسفانه طی این مدت هیچ‌گونه خروجی مثبتی از پاس ندیدیم.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، تصریح کرد: اگر بخواهند یک بازی دیگر بدون نتیجه و خروجی مثبت باشند چتر حمایتی خود را جمع می‌کنیم.
وی با انتقاد به اینکه چرا باید پس از باخت مقابل تیمی که 3 باخت و یک مساوی دارد بازیکنان و کادر فنی 3 روز استراحت کنند، گفت: آقای پاشا زاده و مسؤولین باید پاسخگو باشند امروز باید اعتبار ازدست‌رفته ورزش استان بازگردد.
سیفی ادامه داد: متأسفانه طی این مدت صدای واحد از پاس نشنیدیم و هیئت مدیر پاس نیز به مسائل سکوت کرده‌اند.
وی افزود: آقای پاشا زاده قول داده تیم را احیا کند اما آنچه مشهود است آقای پاشا زاده حرفه‌ای عمل نمی‌کند، استعفاهای پی‌درپی درست نیست.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان بابیان اینکه امروز تمام توان استان پشت پاس است، گفت: حرفه‌ای نبود فکرها باعث ایجاد حاشیه می‌شود که باید هرچه سریع‌تر ساماندهی شوند.
وی در پایان ضمن تقدیر از حمایت های مدیرعامل تیم فوتبال پاس همدان، گفت: امیدواریم با اتحاد و همدلی بتوانیم از مشکلات پیش رو گذر کنیم و بار دیگر دوران طلایی پاس همدان را احیا کنیم./03
دفعات مشاهده : 125
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz