شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 24 دي 1399 - 13:08

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان:
۹۵۵ میلیون تومان تسهیلات کرونایی به مشاغل آسیب‌دیده ورزشی استان همدان پرداخت شد/ تمدید مهلت ثبت نام

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با اشاره به تمدید مهلت نام نویسی تسهلات کرونایی ویژه مشاغل آسیب دیده تا پایان دیماه، گفت: ۹۵۵ میلیون تومان تسهیلات کرونایی به مشاغل آسیب‌دیده ورزشی استان همدان پرداخت شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، حمید سیفی بابیان اینکه شیوع ویروس کرونا در کشور بسیاری از مشاغل در حوزه‌های مختلف را دچار ضرر کرده است، گفت: خوشبختانه با تدابیر صورت گرفته در سطح ملی توسط رئیس‌جمهور و همچنین مقام عالی وزارت ورزش و جوانان در بحث اراده تسهیلات حمایتی ویژه باشگاه‌های ورزشی، مربیان و مشاغل وابسته به ورزشی اعتبار خوبی برای این مهم دیده شد.
وی ادامه داد: در استان همدان نیز با پیگیری‌های استاندار سخت‌کوش استان و همچنین اداره کل ورزش و جوانان در راستای اجرای این مهم طبق رایزنی‌های تسهیل گر با بانک‌های عامل 92 فقره پرونده برای اخذ این تسهیلات در بانک‌ها تشکیل‌شده است که تاکنون از این تعداد 55 فقره به ارزش ۹۵۵ میلیون تومان به متقاضیان پرداخت‌شده است.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان بابیان اینکه از مجموع ثبت‌نام‌شده‌ها 37 فقره پرونده در حال انجام روند پرداخت هستند، گفت: خوشبختانه برای استفاده حداکثری مشاغل وابسته به ورزش با توجه به اینکه میزان سود بانکی این تسهیلات 12 درصد و تنفس پرداخت اقساط تا سال آینده است مهلت نام‌نویسی برای متقاضیان تا پایان دی‌ماه سال جاری تمدیدشده است.
وی با اشاره به اینکه حداقل تسهیلات پرداختی به متقاضیان در این طرح 800 میلیون ریال است، گفت: متقاضیان برای ثبت‌نام باید به میز خدمت الکترونیکی وزارت ورزش و جوانان به آدرس sd.msy.gov.ir مراجعه و نسبت به تکمیل فرم مربوط اقدام نمایند.
سیفی افزود: متقاضیان پس از ثبت‌نام در سامانه وزارت ورزش و ارسال اطلاعات به وزارت تعاون می‌بایست به سامانه کارا به آدرس kara.mcls.gov.ir مراجعه و پس از تکمیل اطلاعات شغلی خود به سامانه دیگر وزارت تعاون به آدرس coron.kara.mcls.gov.ir مراجعه و درخواست خود را نهایی کنند./03
دفعات مشاهده : 70
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz