شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 24 دي 1399 - 00:09

تیم بسکتبال اسدآباد در صورت حمایت جزو مدعیان در سطح کشور است

دبیر هیات بسکتبال استان همدان اظهار داشت: تیم خانه بسکتبال اسدآباد از سال 86 که تیم پگاه منحل شد تا کنون در لیگ دسته یک حضور مستمر داشته است .

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از شهرستان اسدآباد;
سجاد عطایی با بیان اینکه تیم لیگ دسته یک، در دو منطقه شمال و جنوب برگزار می گردد، افزود: گروه شمال در چهار گروه شش تیمی تقسیم شده است که بعد از انصراف یک تیم گروه الف با حضور تیم‌های خانه بسکتبال اسدآباد، خانه بسکتبال کردستان، خانه بسکتبال کرمانشاه، البرز، قزوین و پاس ناجا کامیاران هم گروه می باشد.
وی بیان کرد: شروع مسابقات از مورخ22\ 9می باشد و پایان مسابقات اگر شرایط کرونا اجازه دهد تا قبل از اتمام سال است.
عطایی با اشاره به اینکه حریفان تیم اسدآباد همدان، تیم های خانه کردستان، کرمانشاه، قزوین و پاس ناجا کامیاران می باشد، گفت: سطح مسابقات با توجه حضور چندین ساله در لیگ از سطح بسیار بالایی برخوردار است که نمی‌شود هیچ تیمی را دست کم گرفت.
دبیر هیأت بسکتبال استان همدان در پاسخ به این سوال که حمایت های استان و شهرستان از تیم چگونه بوده است، عنوان کرد: سال گذشته مبلغ ۴۰ میلیون تومان از طرف رنجبرزاده نماینده اسبق شهرستان و مبلغ ۴۰ میلیون تومان از طرف جهانشیر مدیر کل اسبق اداره ورزش و جوانان متعهد شدند که متاسفانه هیچ پرداختی صورت نگرفت و بدهی تیم باقی مانده است.
سرمربی تیم خانه بسکتبال اسدآبا ادامه داد: در سال جاری تاکنون فقط حمایت هیأت استان خصوصا ریحانی شامل تیم شده است که جای تقدیر دارد و ضمنا. درویشی فرماندار اسبق هم از تیم حمایت نمودند که بدینوسیله از ایشان هم تشکر می‌نماییم.
عطایی بیان کرد: بسکتبال استان و شهرستان از پتانسیل قوی برخودار می باشد که در صورت حمایت می‌توان جزو مدعیان در سطح کشور محسوب گردد و همانطور که در سطح داوری جزو سرآمدهای کشور می باشیم در تیم داری هم مطرح شویم.
دفعات مشاهده : 28
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz