شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 23 دي 1399 - 00:23

نبود اسپانسر مشکل تیم بسکتبال اسدآباد

سرپرست اداره ورزش و جوانان اسدآباد با بیان اینکه نبود اسپانسر یکی از مهمترین مشکلات تیم بسکتبال اسدآباد بوده گفت :تیم بسکتبال اسدآباد به عنوان تنها تیم بسکتبال نماینده استان همدان در لیگ دسته یک کشور فعالیت دارد و این امر برای شهرستان و استان یک افتخار بزرگ به شمار می رود .

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از شهرستان اسدآباد،علی جمور اظهار داشت :استعدادها و ظرفیت های زیادی در ورزش شهرستان وجود دارد و برای شکوفایی هیئت های ورزشی، تیمداری و باشگاه داری ملزم به جذب حامی و اسپانسر هستند و این درحالیست که حمایت مالی از تیم های ورزشی شهرستان ضعیف بوده و امیدواریم شرایطی پیش آید که بخش خصوصی تیم های ورزشی به ویژه تیم بسکتبال را حمایت کرده و تیمداری کنند.
وی با اشاره به اینکه ورزش یکی از شاخص های رشد و بالندگی هر جامعه است و تیم های ورزشی به حمایت مادی و معنوی نیاز دارند، تصریح کرد: با توجه به اینکه تیم بسکتبال اسدآباد به عنوان تنها نماینده استان در لیگ دسته یک بوده ، نیاز به حمایت مسئولان برای برند ماندن دارد .
جمور در ادامه خاطر نشان کرد:تیم بسکتبال شهرستان اسدآباد به نمایندگی استان همدان در دور اول مسابقات لیگ دسته اول کارنامه خوبی از خود به جا گذاشت و این نشان داد شهرستان اسدآباد از نظر بازیکن و استعداد در شرایط خوبی قرار دارد و مشکل بزرگ ما نبود اسپانسر بوده تا بتوانیم این تیم را از نظر مالی حمایت کنیم.
وی اضافه کرد: توسعه ورزشی شهرستان اسدآباد فراتر از اداره ورزش شهر ستان اسدآباد است و این اداره با توجه به کمبود منابع محدود و ناچیز و قطره چکانی نمی تواند این تیم را به تنهایی حمایت کند و این موضوع با ورود و هم افزایی خیرین و اسپانسرین ورزشی در سراسر استان حل و فصل خواهد شد.
دفعات مشاهده : 24
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz