شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 23 دي 1399 - 00:18

رژه اسب سواران اسدآبادی در دهه فجر سال جاری

سرپرست اداره ورزش و جوانان اسدآباد از رژه اسب سواران این شهرستان در دهه مبارک فجر امسال خبر داد.

‍ ‍ به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از شهرستان اسدآباد ;
علی جمور در جلسه هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی شهرستان اسدآباد که با محوریت برگزاری برنامه های دهه فجر و چهل دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور مسئولان هیات روستایی ، رئیس شورای شهرستان ،رئیس هیات ورزش روستایی اسدآباد و جمعی از دهیاران برگزار شد اظهار کرد: رژه اسب سواران در دهه فجر در شهر اسدآباد برگزار می شود که در این مراسم با همکاری هیات اسب سواری شهرستان ، اسب سواران اسدآبادی همراه با پرچم جمهوری اسلامی رژه خواهند رفت .
وی مسیر رژه اسب سواران را از مجموعه ورزشی آزادی به سمت ترمینال روستایی شهر عنوان کرد و یاد آور شد:
امید داریم که این مراسم با شکوه بیشتر و بدون بیماری برگزار شود ضمن اینکه برنامه‌ریزی‌های لازم برای دهه مبارک فجر در شرایط کرونا در دست انجام قرار دارد.
جمور با تاکید بر نو آوری و خلاقیت در اجرای برنامه های دهه فجر با بیان اینکه تمام برنامه‌های دهه فجر با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد گفت: با ستاد شهرستانی مدیریت بیماری کرونا شهرستان هماهنگی لازم انجام می‌شود.
وی با اشاره به اینکه استفاده از فضای مجازی در دستورکار و در اولویت برگزاری این مراسم قرار دارد افزود: اداره ورزش و جوانان زیرساخت‌های استفاده از فضای مجازی را دارند و اکثریت اقشار مردمی به‌ویژه جوانان و نوجوانان نیز در فضای مجازی فعالیت می‌کنند.
این فرد مسئول در ادامه بر حضور گسترده ورزشکاران روستایی و استفاده از تمامی پتانسیل های شهرستان در حوزه های ورزشی ، فرهنگی واجتماعی تاکید کرد و یاد آور شد: با توجه به اینکه گنج‌های ورزش، از روستاها استخراج می‌شود لذا پتانسیل‌هایی در روستاها وجود دارد که اگر به آنها بها داده شود روستائیان، می‌توانند خود را به خوبی اثبات کنند و ما نیز تلاش‌مان بر همین بهادهی‌ استوار است .
دفعات مشاهده : 34
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz