شرح
تاريخ خبر :  دوشنبه 22 دي 1399 - 09:06

داوران جوان ملایر ی تمرینات داوری خود را شروع کردند

داوران جوان با سرپرستی و مربیگری ذهبی مربی و داور ملی فوتبال تمرینات خود را در چمن استادیوم 5000 نفری شهید روحیان آغاز کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از شهرستان ملایر،
به همت هیئت فوتبال شهرستان ملایر و همکاری اداره ورزش و جوانان و کمیته داوران این هیئت کلاس آموزشی و تمرینی داوران جوان ملایری در چمن استادیوم 5000 نفری شهید روحیان آغاز شد .

ذهبی مربی و داور ملی ملایری که از مدرسین حاذق و شایسته فدراسیون فوتبال کشور نیز می باشد استادی و مربیگری این دوره آموزشی را برعهده دارد.

تعداد هشت نفر از ورزشکاران جوان و علاقمند به داوری فوتبال در این دوره آموزشی شرکت کردند و زیر نظر استاد و مربی با اخلاق خود ذهبی به فراگیری آموزشهای لازم و تمرینات هوازی و کششی و در نهایت حرکات داوران و کمک داوران پرداختند تا در آینده بتوانند با افزایش توان بدنی و علمی خود در میادین ملی و فراملی با قضاوتهای خوب و عادلانه نام و آوازه دیار سردار مهربانیها را پر آوازه کنند.
سپهری سرپرست اداره ورزش و جوانان نیز با حضور خود در محل از نزدیک شاهد نحوه تمرین و آموزشها ی این عزیزان بودند و ضمن قدر دانی از زحمات این عزیزان و عوامل اجرایی آ ن رعایت پروتکل های بهداشتی پیشگیری از شیوع کرونا ویروس را الزامی دانستند .
دفعات مشاهده : 31
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz